logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Sprzęt dla OSP z dotacjąWFOŚiGW
autor: GM Czwartek, 01 czerwca 2017 r.
foto_news

      W dniu 1 czerwca odbyło sie uroczyste przekazanie sprzętu dla OSP z terenu wjewówdztwa warmińsko-mazurskiego zakupionego z dofinansowaniem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w 2017r. Całkowita kwota dofinansowania wynisła 188.000,00 zł., a wartość sprzętu zakupionego dla OSP przez Oddział Wojewódzki ZOSP RP ponad 460 tys. zł. Zakupiono motopompy, zestawy pilarza, sprzęt łączności oraz węże pożarnicze.
      W przekazaniu sprzętu - motopomp uczestniczyli: prezez ZOW ZOSP RP - Gustaw Marek Brzezin oraz prezes WFOŚiGW Adam Krzyśków.

 

czytaj całość ...
Ślubowanie uczniów - członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej
autor: AN Czwartek, 01 czerwca 2017 r.
foto_news

     Dnia 30 maja 2017 w auli Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Elblągu, odbyło się uroczyste ślubowanie nowych uczniów Drużyny Pożarniczej, którzy wstąpili w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Milejewie. 
    Ślubowanie złożyło  23  uczniów klasy strażackiej, w której realizowana jest innowacja pedagogiczna: edukacja ratownicza. To już piąty rocznik, który wstąpił w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Uczniowie tej klasy oprócz podstawowego programu nauczania mają w tygodniu dodatkowe godziny edukacji ratowniczej.

czytaj całość ...
INFORMACJA ZE ZJAZDU OW ZOSPRP WOJ. WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO
autor: GM Poniedziałek, 29 maja 2017 r.
foto_news
    27 maja odbył się Zjazd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych województwa Warmińsko - Mazurskiego. Powstał nowy 29 osobowy Zarząd, którego prezesem został Gustaw Marek Brzezin. Obradom przewodniczył Stanisław Mikulak oraz Andrzej Ochlak. W wyniku ukonstytuowania się zarządu powołano 12 osobowe prezydium z czterema wiceprezesami - Ryszardem Januszem z pow. elbląskiego, Radosławem Królem z pow. giżyckiego, Andrzejem Ochlakiem z pow. nowomiejskiego i Jackiem Protasem z pow. lidzbarskiego. Szczegółowy skład zarządu w załączniku 1
czytaj całość ...
IV Zjazd OW ZOSP RP
autor: GM Wtorek, 09 maja 2017 r.
foto_news
        Informujemy że Zjazd OW ZOSP RP odbędzie się w dniu 27 maja w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Początek obrad o godz. 11.00. Prosimy o niezawodną obecność delegatów i przedstawicieli wybranych na Zjazdach Powiatowych. Materiał - Sprawozdanie z działalności ZOW ZOSPRP woj. Warmińsko-Mazurskiego za lata 2012-2016 znajduje się w zakładce O NAS - prosimy o zapoznanie się z jego treścią. LIczymy na merytoryczne głosy delegatów w trakcie dyskusji. 
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1690653