logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Kursy / szkolenia dla dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych.
autor: GM Środa, 14 listopada 2018 r.
foto_news

Kursy/szkolenia dla dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych i pojazdów przewożących wartości pieniężne (dla kat. B)

 

Celem kursu jest przygotowanie kierującego pojazdem do bezpiecznego wykonywania manewrów na drodze z godnie z ustawą o kierujących pojazdami, oraz rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 15 maja 2013 roku.

Ramowy program obejmuje następujące zagadnienia: nauka podstawowej technik jazdy i taktyki jazdy w warunkach specjalnych, analiza przepisów ruchu drogowego, wypadki drogowe, psychologia transportu, zajęcia praktyczne z technik i taktyki jazdy w warunkach specjalnych ( np. na autodromie z wykorzystaniem płyt poślizgowych) .

czytaj całość ...
Konkurs plastyczny 2018/2019 - "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM"
autor: GM Czwartek, 08 listopada 2018 r.
foto_news

Oddział Wojewódzki Związku OSP RP woj. Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przypomina o rozpoczętej we wrześniu kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych.

czytaj całość ...
Warsztaty - poszukiwania terenowe
autor: GM Środa, 07 listopada 2018 r.
foto_newspodajemy informację ze strony PCK Olsztyn

Serdecznie zapraszamy jednostki OSP oraz społeczne organizacje ratownicze z terenu województwa warmińsko-mazurskiego na bezpłatne warsztaty z zakresu poszukiwań terenowych osób zaginionych. Poszczególne panele będą prowadzone przez Grupa Ratownictwa PCK Olsztyn oraz zaproszonych gości z Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza OSP Klebark Wielki

czytaj całość ...
Zaduszki służb mundurowych
Poniedziałek, 05 listopada 2018 r.
Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie w dniu 13 listopada

strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

17/12/2018
Posiedznie Zarządu OW ZOSP RP woj Warmińsko-Mazurskiego

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2142984