logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Umowa OSP - samorząd lokalny
autor: ZOSP RP / gm Wtorek, 31 maja 2022 r.
foto_news Z uwagi na treść art. 7 ust. 1 ustawy z 17 grudnia 2021 r. o ochotniczych strażach pożarnych. Załączamy projekt Umowy pomiędzy Gminą a OSP w sprawie zapewnienia OSP warunków do realizacji jej zadań. Projekt przekazany został do konsultacji Związkowi Gmin Wiejskich RP.  projekt i uwagi do projektu 

 

czytaj całość ...
5 maja - informacja z Dnia Strażaka
autor: GM Wtorek, 31 maja 2022 r.
foto_news     Dobiega koniec maja a znim kończymy oficjane obchody związne z dnim Strażka. N anaszej stronie uciekła informacja o obchodach wojewódzkich w dniu 5 maja jakie odbyły się w Olsztynie. W tym dniu usłyszelismy nasz hymn wykonany przez olsztyński chór Collegium Baccalarum, wręczono odznaczenia grupie strażków z OSP i Związku ZOSP RP oraz wręczono nagrody finalistom konkursu plastycznego. na zakończenie wystąpił zespół KORTOWO - z UWM. 

czytaj całość ...
Informacja
autor: GM Poniedziałek, 09 maja 2022 r.
foto_news
    Przypominamy delegatom, przedstawicielom do Zarządu, że w dniu 29 maja (niedziela) odbędzie się Zjazd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Miejsce Zjazdu - Olsztyn. Szczegóły w zaproszeniach.
czytaj całość ...
OTWP
autor: GM Poniedziałek, 23 maja 2022 r.
foto_news     ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ pn. „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” odbyły się w dniu 20 maja 2022 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.  Patronat honorowy nad turniejem objął Gustaw Marek Brzezin - Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
   Wyniki osiągnięte przez uczestników znajdują się poniżej. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorząd Województwa oraz KW PSP. 
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3398864