logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Drużyna pożarnicza w szkole.
Środa, 16 stycznia 2019 r.
foto_newsW Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu istnieją klasy o profilu technik logistyk z dodatkowym przedmiotem edukacja ratownicza (drużyny pożarnicze). Wchodzący w ich skład młodzi ludzie – choćby z racji zawodu, w którym się kształcą – są zorientowani na pomoc drugiemu człowiekowi. Angażują się też w obsługę różnego rodzaju imprez. Ostatnio takim wydarzeniem był miejski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie ZSTI z klas o profilu technik logistyk z dodatkowym przedmiotem edukacja ratownicza zabezpieczali to wydarzenie od strony technicznej.
wiecej na stronie m.Elbląg
Nowe samochody w remizach OSP.
autor: GM Środa, 16 stycznia 2019 r.
foto_news

W roku 2018 strażacy ochotnicy naszgo województwa zostali wyposażeni w 20 nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych. Było to możliwe dzięki dużemu wsparciu samorządów lokalnych, które wydatkowały na ten cel kwotę ponad 7,8 mln zł (51%) oraz dzięki wsparciu finansowemu z Funduszu Ochrony Środowiska - 4,4 mln (28%), Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji i KG PSP - 2,9 mln (19%) oraz Samorządowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego 0,3 mln (2%). Łączna wartość zakupionych samochodów wyniosłą ponad 15 mln zł.

Jako jeden z ostatnich samochód otrzymała OSP we Wiartlu w powiecie piskim. Poniżej informacja z OSP Wiartel.

czytaj całość ...
akcja 1 %
autor: GM Piątek, 28 grudnia 2018 r.
foto_newsPrzypominamy że posiadamy na naszym koncie środki pochodzące z 1 % za rok podakowy 2017. Prosimy o ich wykorzystanie do końca września 2019 roku w sposób uzgodniony z biurem OW ZOSP RP w Olsztynie.
Dzieki aktywnośći członków OSP zebrana kwota jest największa od lat i wynosi łacznie prawie 227 tys. zł. Wyniki wg poszczególnych powiatów poniżej, a wykaz kwot dla poszczególnych OSP w zakładce obok
1% tak niewiele
Zachęcamy do kontynuowania tej akcji - w biurze posiadmy ulotki i plakaty zachęcające do przekazywania 1% dla OSP.
czytaj całość ...
Wigilia Służb Mundurowych
autor: GM Czwartek, 20 grudnia 2018 r.
foto_newsWczoraj (19 grudnia) delegacja naszego zarządu uczestniczyłą w spotkaniu służb mundurowych. Spotkanie odbyło się z udziałem arcybiskupa Metropolity Warmińskiego Józefa Górzyńskiego. Nasz Odddział reprezentowali Stanisław Mikulak, Waldemar Szymański, Ryszard Harasim, Julian Lemiech, Grzegorz Matczyński. 
więcej Olsztyn24

strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2346697