logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Posiedzenie Zarządu OW ZOSP RP.
autor: GM Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r.
foto_news
       W dniu 15 grudnia odbyło się posiedznie Zarządu OW ZOSP RP woj. Warmińsko-Mazurskiego. Obradom przewodniczył prezes Gustaw Marek Brzezin. W trakcie nich odznaczono Złotym Znakiem Związku druhów Jana Kaczmarka z pow. ostródzkiego, Krzysztofa Nikadona z pow. szczycieńskiego, Stanisława Rogalskiego z pow. bartoszyckiego i Antoniego Słomkę z pow. piskiego. Wręczono także medale Honorowe im. Bolesława Chomicza - otrzymali je Grzegorz Dembek z pow. nowomiejskiego, Mieczysław Grynhagel z pow. elbląskiego, Krzysztof Hanuszewski z pow. mrągowskiego i Zbigniew Ziółkowski z pow. bartoszyckiego.
czytaj całość ...
Konkurs plastyczny w powiecie kętrzyńskim
autor: Sz.S Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r.
foto_news

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Kętrzynie, Starostwo Powiatowe w Kętrzynie oraz Powiatowy Dom Kultury w Kętrzynie to organizatorzy eliminacji powiatowych kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”.

czytaj całość ...
Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować" realizowany we współpracy z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi
Piątek, 01 grudnia 2017 r.
foto_news

Warszawa, dnia 30-11-2017 r.


Komunikat

Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować"
realizowany we współpracy z Ochotniczymi Strażami Pożarnymi

Zapraszamy OSP do udziału!

 

 

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy serdecznie zapraszają jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych do zgłaszania swego udziału w Programie Edukacyjnym "Ratujemy i Uczymy Ratować" (RUR).

Najbardziej aktywne jednostki OSP, które przystąpią do programu, jednocześnie staną się uczestnikami specjalnej kategorii drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu "FLORIANY" oraz zostaną wyróżnione przez Fundację WOŚP podczas Gali rozdania "FLORIANÓW".

czytaj całość ...
1 % za rok 2016
autor: GM Piątek, 01 grudnia 2017 r.
foto_news
     Informujemy, że sporządziliśmy informację o zebranym 1 % od podatku przez OSP z naszego województwa za 2016 r. Pełen wykaz OSP i pozyskanych kwot znajduję się w akładce obok - 1% . Podane kwoty mogą jeszcze ulec drobnym zmianom po zakończeniu weryfikacji danych w poszczególnych województwach.
        Kwota zgromadzona za 2016 rok jest większa od lat poprzednich prawie o 50 tys zł - GRATULUJEMY. Środki pozyskało 291 OSP. Poniżej tabela "liderów" z poszczególnych powiatów.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

10/07/2018
termin - konkurs KRONIK
08/09/2018
konferencja historyczna i Apel Poległych
16/09/2018
zawody wojewódzkie OSP grupa A i C

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2022261