logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Sejmik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
autor: MJ Poniedziałek, 04 września 2023 r.
foto_newsOddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olsztynie zaprasza na I Sejmik Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych woj. warmińsko-mazurskiego. Wydarzenie odbędzie się 4 października 2023 roku w Auli Widowiskowo-Konferencyjnej im. Anny Wasilewskiej w Olsztynie, ul. Kościńskiego 11. Początek spotkania o godz. 10:00.
Karta zgłoszenia wraz z ankietą
czytaj całość ...
Apel Pamięci Strażaków - 11 września 2023 roku
autor: MJ Środa, 30 sierpnia 2023 r.
foto_newsZapraszamy wszystkie osoby, które w tym dniu chcą razem oddać hołd strażakom, którzy utracili życie w trakcie strażackiej służby - ochotniczej i zawodowej
czytaj całość ...
VII Przegląd Orkiestr Dętych im. Jana Wiśniewskiego w Płośnicy
autor: MJ Poniedziałek, 21 sierpnia 2023 r.
foto_newsW niedzielę 20 sierpnia w Płośnicy odbył się VII Przegląd Orkiestr Dętych im. Jana Wiśniewskiego. Jego organizatorami byli Wójt Gmina Płośnica, Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy OSP w Płośnicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna Płośnica.
Wydarzenie po raz kolejny objął Patronatem Honorowym Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, zarazem Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

czytaj całość ...
110 lat działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Dłutowie
autor: MJ Niedziela, 20 sierpnia 2023 r.
foto_news Jubileusz 110-lecia działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Dłutowie (gm. Lidzbark, pow. działdowski) robi ogromne wrażenie – tak pod względem „licznika”, jak i przygotowania i przebiegu ceremonii.
Rocznicowe obchody 19 sierpnia br. rozpoczęła Msza Święta odprawiona w intencji strażaków w Kościele pw. Św. Wawrzyńca i Św. Anny. Ciekawostką jest, że w jednym z bocznych ołtarzy dłutowskiej Katedry znajduje się obraz Św. Floriana – patrona strażaków.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3893143