logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Apel Pamięci poległych w akcji i tragicznie zmarłych strażaków.
autor: GM Poniedziałek, 13 września 2021 r.
foto_news             Za nami kolejny APEL . Dziękuje wszystkim za obecność.

20 lat temu 11 września 2001 roku zszokowani patrzyliśmy w ekrany telewizyjne i oglądaliśmy tragiczne wydarzenia w Nowym Jorku - zginęło tam w wyniku zamachu terrorystycznego ponad 3 tys. osób w tym 343 naszych kolegów strażaków. To wydarzenie było impulsem do apeli poległych które odbyły się na całym świecie. U nas w Olsztynie przerodziło się to w coroczny Apel Strażakom Poległym w Akcji.

czytaj całość ...
Zaproszenie
autor: GM Wtorek, 31 sierpnia 2021 r.
foto_news
    Serdecznie zapraszamy członków OSP, strażaków PSP oraz ich rodziny na Apel Pamięci. W sposób szczególny zapraszamy rodziny poległych i tragicznie zmarłych strażaków. Uroczystość odbędzie się 11 września 2021 roku o godz. 18.30 – przed siedzibą  Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP oraz Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej PSP w Olsztynie u zbiegu ulic Niepodległości i Śliwy przy pomniku  STRAŻAKOM POLEGŁYM W AKCJI.  

                                        

czytaj całość ...
Żabiny - pamiętamy.
autor: GM Poniedziałek, 16 sierpnia 2021 r.
foto_news
    W dniu 14 sierpnia OSP w żabinach zorganizowała uroczysty apel z okazji 25 rocznicy tragicznej śmierci dwóch swoich druhów. W spotkaniu uczestniczyli między innymi: prezes ZOW ZOSP RP woj Warmińsko-Mazurskiego druh Gustaw Marek Brzezin oraz Komendant Wojewódzki PSP w Olsztynie nadbrygadier Tamasz Komoszyński. 
    Po  Mszy Świętej złozono wieńce na grobach Pawła Kruszewskiego i Stanisłąwa Grossa, a później odbył się apel przed remizą OSP i Centrum Aktywności Społecznej. 
czytaj całość ...
Sztandar dla OSP w Bryńsku.
autor: GM Środa, 11 sierpnia 2021 r.
foto_news W dniu 8 sierpnia odbyła się uroczystośc związana ze 100 leciem OSP w Bryńsku pow. działdowski. Z tej okazji OSP otrzymała sztandar oraz Złoty Znak Związku. 
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3138379