logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
POMAGAMY
autor: GM Wtorek, 01 marca 2022 r.
foto_news Związek OSP RP wspiera wszelką działaność swoich członków - jednostki OSP - związaną z pomocą dla UKRAINY. Zachęcamy  do realizacji takich działań jak:

  1. podjęcia akcji honorowego krwiodawstwa
  2. uruchamianie zbiórek finansowych i zbiórek rzeczowych (tylko konkretnie zapotrzebowane rzeczy)
  3. Związek na swojej stronie umieścił deklaracje dotyczące przyjęcia uchodźców prosimy o zapoznanie się z nimi oraz w miarę posiadanych możliwości skorzystanie z nich.

Pomoc dla wojennych uchodźców z Ukrainy – ZOSPRP  

   W miare mozliwości prosimy o bieżace informowanie o podjętych działaniach aby uniknąć tych  niepotrzebnych w danej chwili.  

czytaj całość ...
OTWP
autor: GM Środa, 23 lutego 2022 r.
foto_news         Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olsztynie informuje, że w maju odbędą się ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ pn. „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.
        W eliminacjach wojewódzkich udział biorą laureaci, którzy zajęli pierwsze miejsca w eliminacjach powiatowych w trzech grupach. I grupa - uczniowie klas I-IV szkół podstawowych, II grupa - uczniowie szkół podstawowych klasy V-VIII, III grupa - uczniowie szkół ponadpodstawowych. 
Termin przeprowadzenia eliminacji powiatowych do końca kwietnia.
         ZACHĘCAMY MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W KONKURSIE 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – ZOSPRP

czytaj całość ...
Zebrania sprawozdawcze w OSP
autor: GM Piątek, 18 lutego 2022 r.
foto_news
 Przypominamy że od stycznia trwa kampania sprawozdacza w OSP. Rekomendujemy przeprowadzanie zebrań w sposób tradycyjny z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wskazane aby odbyły się one w terminie do 31. marca 2022 roku.
Prosimy także o wypełnienie stosownej dokumentacji w tym raportu OSP i wprowadzenie do do Systemu OSP. W związku z uruchomieniem nowej aplikacji SYSTEM OSP w przypadku kłopotów z rejestracją prosimy o kontakt z naszym biurem. 
czytaj całość ...
AKTUALIZACJA - Rejestracja w centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych
autor: GM Poniedziałek, 17 stycznia 2022 r.
 Każda organizacja objęta obowiązkiem wpisu do CRBR musi dokonać tego sama. Przygotowanie zgłoszenia jest relatywnie proste i robi się je za pomocą aplikacji: https://crbr.podatki.gov.pl/adcrbr/#/
Zgłoszenie ma formę elektroniczną i musi być podpisane elektronicznie przez wszystkie osoby uprawnione do reprezentowania organizacji. 
PONIŻEJ KROK PO KROKU REJESTRACJI 
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3276938