logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
OSP - Potencjał Młodych. Dowiedz się, jak zostać dobrym liderem w swojej jednostce! Zaproszenie na wydarzenie
autor: GM/ZOSP RP Czwartek, 20 maja 2021 r.
foto_news Jesteś osobą młodą i aktywnie działasz w swojej jednostce? Należysz do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej albo jesteś jej opiekunem? Zarządzasz jednostką OSP bądź w przyszłości chciałbyś to robić? OSP - Potencjał Młodych to coś dla Ciebie! To nowatorski projekt Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, którego celem jest rozwiązanie problemu niedostatecznego udziału ludzi młodych w zarządzaniu w jednostkach OSP.
czytaj całość ...
100 lat tradycji OSP w Janowcu Kościelnym
autor: GM Poniedziałek, 17 maja 2021 r.
foto_news
 W dniu 16 maja OSP w Janowcu Kościelnym świętowała swój jubileusz powstania. Jest to jedna z nielicznych ochotniczych straży pożarnych, która może się pochwalić polskim rodowodem sięgającym 100 lat. Na uroczystość obchodów zaprosił prezes OSP druh Andrzej Miecznikowski oraz prezes ZOG ZOSP RP - Wójt Gminy druh Piotr Rakoczy. Były odznaczenia, wystąpienia gości, upominku dla jubilatki oraz miła strażacka, rodzinna atmosfera.
czytaj całość ...
PROJEKT ustawy
autor: GM Poniedziałek, 10 maja 2021 r.
foto_news Uwagi do projektu nowej ustawy o ochotniczej straży pożarnej przedstawia Związek OSP RP - patrz i śledż stronę ZOSPRP

ocena projektu ustawy 

chcesz zabrać głos w sprawie projektu - konsultacje społeczne 
czytaj całość ...
„100 drzew na 100-lecie"
Poniedziałek, 10 maja 2021 r.
foto_news Z okazji setnej rocznicy powstania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej druhowie z powiatu oleckiego wzięli udział w akcji „100 drzew na 100-lecie".

W akcji sadzenia drzew w sobotę 8 maja z entuzjazmem przystąpiło ponad 50 strażaków z jednostek OSP z powiatu oleckiego. W sadzeniu uczestniczył  prezes ZOP ZOSP RP w Olecku druh Jerzy Gołembiewski. Swoje drzewko na akcje przekazał również burmistrz Olecka Karol Sobczak, który przy okazji złożył druhom życzenia z okazji 100-lecia Związku OSP RP.  

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3089262