logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Szkolenie opiekunów MDP
Wtorek, 12 października 2021 r.
foto_news
 Kreatywne prowadzenie zajęć i pomysłowość w pracy z młodzieżą, szeroko rozumiane ratownictwo i zagadnienia związane z pożarnictwem to tylko nieliczne tematy omawiane podczas zorganizowanego szkolenia dla opiekunów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w powiecie braniewskim. W dniach od 8 do 10 października 2021 roku we Fromborku, na terenie Caritas Archidiecezji Warmińskiej odbyło się szkolenie dla opiekunów MDP zorganizowane przez Komisję ds. Młodzieży i Sportu ZOSP ZP RP działającą przy Zarządzie Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Braniewie, w którym udział wzięło łącznie 35 opiekunów z całej Polski, między innymi z województwa małopolskiego, lubelskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i podlaskiego. 
czytaj całość ...
Moneta okolicznościowa
autor: GM Wtorek, 12 października 2021 r.
foto_news Informujemy że Narodowy Bank Polski w planach emisji okolicznościowych zaplanował wydanie monety poświęconej 100-leciu ZOSP RP o nominale 10 zł. Moneta wykonana będzie ze stopu srebra i jej wartość to ok 150 zł. Osoby chętne do zakupu takiej monety mogą się kontaktować z naszym biurem w terminie do 15 października. Planowana emisja monety to 6 grudnia 2021. 

info za NBP
czytaj całość ...
Informacja o środkach do odkażania rąk
autor: GM Poniedziałek, 11 października 2021 r.
foto_news Informujemy że posadamy do nieodpłatnego przekazania środek do dezynfekcji rąk firmy GARNIER. Prosimy chętne OSP o kontakt z naszym biurem w celu odebrania. Posiadamy także tablice wzory dystynkcji członków OSP i funkcyjnych ZOSP RP - zapraszamy do naszego biura. 
czytaj całość ...
OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE HISTORYKÓW i KRONIKARZY OSP w Toruniu
Wtorek, 28 września 2021 r.
foto_news W Toruniu z udziałem prezesa ZG ZOSP RP Waldemara Pawlaka spotkali się w dniach 17-19 września 2021 r. kronikarze i laureaci ogólnopolskich konkursów historycznych. Przeprowadzono warsztaty dla kronikarzy oraz zorganizowano sesję historyczną. Podsumowano też ogólnopolski konkurs kronik, konkurs na pamiętniki, wspomnienia, relacje i opracowania „Z dziejów OSP” oraz konkurs na prace popularnonaukowe i badawcze dotyczące historii pożarnictwa. Spotkania odbyły się w ramach cyklu wydarzeń z okazji setnej rocznicy powstania Związku OSP RP

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3138374