logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Zebranie Sprawozdawcze w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rumianie
autor: Maciej Jasiński Niedziela, 18 lutego 2024 r.
foto_newsW sobotę 17 lutego 2024 roku Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków OSP przeprowadziła Ochotnicza Straż Pożarna w Rumianie (gm. Rybno, pow. działdowski).
czytaj całość ...
Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych pow. ostródzkiego
autor: Maciej Jasiński Sobota, 17 lutego 2024 r.
foto_newsTo już drugi powiat w woj. warmińsko-mazurskim, który podjął się zorganizowania halowych zawodów dla młodych adeptów pożarnictwa. Halowe zmagania są formą intensywnego szkolenia pożarniczego i wypełniają swego rodzaju lukę w aktywności sportowej MDP, jaka powstaje w okresie jesienno-zimowym.
czytaj całość ...
Zebranie Sprawozdawcze Członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Srokowie (pow. kętrzyński)
autor: Maciej Jasiński Sobota, 17 lutego 2024 r.
foto_newsW piątek, 16 września 2024 roku, swój miniony rok działalności podsumowała Ochotnicza Straż Pożarna w Srokowie.

Zebranie otworzyła i – wobec ogólnej zgody – poprowadziła Prezes OSP druhna Olga Szostek. Od razu dało się zauważyć profesjonalne przygotowanie do zdania rocznych sprawozdań, czego podkreśleniem była m.in. zgromadzona szczegółowa dokumentacja działalności dostępna do wglądu dla każdego zainteresowanego członka OSP. Po przedstawieniu informacji o rozległej działalności jednostki OSP głos zabrała Komisja Rewizyjna, stwierdzając prawidłowość działań statutowych i finansowych podejmowanych przez Zarząd w roku 2023 i wnioskując o udzielenie mu absolutorium za okres sprawozdawczy. Wszyscy obecni członkowie OSP przyjęli ten wniosek pozytywnie.

czytaj całość ...
Wojewódzki Obóz MDP 2024
autor: Maciej Jasiński Wtorek, 13 lutego 2024 r.
foto_news

Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. warmińsko-mazurskiego rozpoczyna przygotowania do wojewódzkiego Obozu MDP 2024, który już tradycyjnie odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego ZHP Perkoz w Waszecie k. Olsztynka (pow. olsztyński), położonego na półwyspie Jez. Pluszne.

W tym roku odbędą się dwa turnusy -
12.07-22.07.2024 oraz 22.07-01.08.2024.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4021311