logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Zachęcamy do udziału w akcji „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”
autor: Maciej Jasiński Czwartek, 04 kwietnia 2024 r.
foto_news Zapraszamy wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne i Komendy Powiatowe PSP na Warmii i Mazurach.
Wspólna akcja Polskiego Czerwonego Krzyża, Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Państwowej Straży Pożarnej odbywa się w tym roku po raz 19.
Głównym celem akcji jest pozyskanie dla rozwoju honorowego krwiodawstwa środowisk strażaków zawodowych i ochotników, ale też zachęcanie lokalnych społeczności do czynnego uczestnictwa w tej formie humanitarnej działalności na rzecz drugiego człowieka.
czytaj całość ...
Strażacka warta przy Grobie Pańskim
autor: Maciej Jasiński Sobota, 30 marca 2024 r.
foto_news Strażacka warta przy Grobie Pańskim to już wieloletnia tradycja, nawiązująca do pilnowania Grobu Chrystusa przez żołnierzy rzymskich.
czytaj całość ...
Sukces reprezentantów Warmii i Mazur na szczeblu krajowym Konkursu Plastycznego
autor: Maciej Jasiński Piątek, 29 marca 2024 r.
foto_news24 marca br. w Warszawie rozstrzygnięty został etap finałowy Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.
Spośród 25 prac przesłanych przez Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. warmińsko-mazurskiego do finału centralnego Konkursu – nagrodzono dwie i wyróżniono jedną pracę.
czytaj całość ...
Życzenia Wielkanocne
autor: Maciej Jasiński Piątek, 29 marca 2024 r.
foto_news Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy radosnych dni świątecznych, wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery, miłych spotkań z najbliższymi, niekończącej się radości z tego, co zmartwychwstaje oraz mokrego strażackiego poniedziałku.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4157478