logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Dofinansowanie dla OSP
Poniedziałek, 18 lutego 2019 r.
foto_newsInformujemy że zakończyliśmy przyjmowanie wniosków na dopłaty do zakupów sprzętu. Ilość wniosków które wpłyneły przekroczyła już kwotę dofinasowania. Przepraszamy te jednostki, które nie zdążyły złożyć zamówień.
1% twojego podatku
autor: GM Piątek, 15 lutego 2019 r.
Zachęcamy do przekazania dla Ochotniczych Straży Pożarnych 1 % twojego podatku. W deklaracji PIT wpisz jako OPP Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP KRS - 0000116212 i jako cel szczególny nazwę OSP i jej adres.
Wykorzystamy go na sprzęt ratowniczy, by lepiej pomagać w sytuacjach kryzysowych.
Możesz wykorzystać do tego celu program PIT dostępny na stronie Związku
Zabrania OSP - Wielbark 11 stycznia 2019
Środa, 06 lutego 2019 r.
foto_news
Dnia 11.01.2019r. odbyło się walnego zebrania sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielbarku. Było to jedno z pierwszych zebrań w województwie Warmińsko-Mazurskim w roku 2019. Minutą ciszy za zmarłych strażaków spotkanie otworzył prezes jednostki dh Szymon Pawłowski. Po wybraniu przewodniczącego zebrania wszystkim obecnym Zarząd przedstawił kolejno, sprawozdanie z działalności oraz sprawozdanie finansowe za rok 2018. Po przedstawieniu sprawozdań, na wniosek komisji rewizyjnej druhowie jednogłośnie udzielili absolutorium dla zarządu oraz przyjęli plan
czytaj całość ...
Drużyna pożarnicza w szkole.
Środa, 16 stycznia 2019 r.
foto_newsW Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu istnieją klasy o profilu technik logistyk z dodatkowym przedmiotem edukacja ratownicza (drużyny pożarnicze). Wchodzący w ich skład młodzi ludzie – choćby z racji zawodu, w którym się kształcą – są zorientowani na pomoc drugiemu człowiekowi. Angażują się też w obsługę różnego rodzaju imprez. Ostatnio takim wydarzeniem był miejski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie ZSTI z klas o profilu technik logistyk z dodatkowym przedmiotem edukacja ratownicza zabezpieczali to wydarzenie od strony technicznej.
wiecej na stronie m.Elbląg
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2321691