logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Zaprenumeruj STRAŻAKA
autor: GM Poniedziałek, 27 grudnia 2010 r.
foto_news   Koniec roku to czas podejmowania różnych decyzji. To także czas, kiedy pisząc sprawozdania za rok 2010 i planując zadania na rok 2011 będziemy informować i decydować czy prenumerujemy miesięcznik STRAŻAK.   W naszym województwie STRAŻAK dociera do 286 odbiorców. Jeśli weżmiemy pod uwagę że posiadamy 560 jednostek OSP, że miesięcznik ten dociera do różnych instytucji, to okaże sie że tylko w co trzeciej jednostce jest on dostępny dla członków OSP. Prosimy i zachęcamy do prenumeraty naszego czasopisma STRAŻAK. Zawarte w nim informacje sa przydatne w pracy jednostek.
Czwartek, 23 grudnia 2010 r.
foto_news
Święta Bożego Narodzenia to czas radości, wzajemnej życzliwości, ciepłej rodzinnej atmosfery. To także czas refleksji, inspiracji oraz planów na Nowy Rok.
Na te wyjątkowe dni życzę pogody ducha, wszelkiej pomyślności, świątecznego nastroju spotkań w gronie rodziny, przyjaciół, koleżanek i kolegów.
W nadchodzącym 2011 roku życzę sukcesów i zadowolenia z podjętych wyzwań w społecznej służbie, realizacji planów zawodowych spełnienia pragnień, zdrowia i wielu radosnych przeżyć osobistych.
 
w imieniu Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP W Olsztynie
Jacek Protas - Prezes 

Cześć jego pamięci.
autor: GM Poniedziałek, 20 grudnia 2010 r.
foto_news
    Kiedy w dniu 15 grudnia  strażacy z OSP Gryźlin jechali do pożaru w Mierkach, nie spodziewali się że już dzień później zabraknie jednego z nich. W sekcji, która jechała do tego pożaru był Tadeusz Kocoń wieloletni, doświadczony członek tej jednostki
czytaj całość ...
Spotkanie Wigilijne ZOP ZOSP RP w Olsztynie
autor: GM Piątek, 17 grudnia 2010 r.
foto_news
W dniu 15 grudnia odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSPRP w Olsztynie. W trakcie tego spotkania pierwszy raz wręczono wyróżnienia dla pracodawców pomagających realizować nam strażakom swoje powołanie. Obok statuetki od ZOP, upominków od Starosty Olszty oskiego otrzymali Oni list w treści którego znalazły się następujące słowa:

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4130074