logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Sukcesy OSP Olsztyn-Gutkowo
autor: GM Wtorek, 31 października 2017 r.
foto_news

           Wczoraj - 30 października w Bibliotece Multimedialnej Planeta 11 w Olsztynie odbyło się spotkanie pod nazwą „Ochotnicza Straż Pożarna w XXI wieku”. Okazją do spotkania okazały się ostatnie sukcesy strażaków z Gutkowa. Najważniejszym z nich to wygrana w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim, która to pozwoli na rozpoczęcie budowy nowej remizy, kolejna to otrzymanie dotacji w kwocie 3400 zł. z fundacji ORLEN. Jednak uczestnicy spotkania wyczekiwali na kolejne osiągnięcie jakim była prezentacja filmu reklamowego - zachęcającego do wstąpienia do OSP - .... nie trać życia wstąp do straży"

czytaj całość ...
Nowy samochód pożarniczy dla społeczności Fromborka
autor: GM Czwartek, 26 października 2017 r.
foto_news
24 października strażacy z OSP we Fromborku uroczyście otrzymali nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Pojad o wartości 766 905 zł został zakupiony ze srodków Gminy Frombork, KSRG-KGPSP, budżetu województwa warmińsko-mazurskiego i powiatu braniewskiego oraz co najważniejsze szczodrości mieszkańców którzy nie szczędzili złotówek w trakcie zbiórek publicznych i darowizn.
materiał fotograficzny pochodzi ze stron:
https://www.facebook.com/gustaw.brzezin
https://www.facebook.com/OSPFrombork/

czytaj całość ...
Jubileusz 65-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczętach
autor: https://www.facebook.com/ospwilczeta/ Wtorek, 24 października 2017 r.
foto_newsJubileusz 65-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczętach przeszedł do historii. 21 października 2017 r. o godz. 11:45 rozpoczęły się obchody jubileuszu jednostki, kiedy to pododdziały zebrane pod świeżo wyremontowaną remizą w Wilczętach przy akompaniamencie orkiestry z OSP Zielonka Pasłęcka wyruszyły na Mszę Świętą celebrowaną przez Kapelana Gminnego ZOSP RP w Wilczętach ks. Leszka Muzalewskiego w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Wilczętach. Po mszy świętej strażacy wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na
czytaj całość ...
SZEREGI Ochotniczych Straży Pożarnych coraz bliższe młodym Druhom z Gminy Ostróda
autor: Anna Czajkowska, mł. kpt inż. Łukasz Zaniewski Poniedziałek, 23 października 2017 r.
foto_news

Od lutego 2017roku Ochotnicza Straż Pożarna w Starych Jabłonkach realizuje projekt pod nazwą „OSP w działaniu”, który otrzymał dofinansowanie z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i co ważne zajął 5miejsce na liście rankingowej na 300 dofinansowanych projektów w całym kraju. Projekt otrzymał również wsparcie finansowe Gminy Ostróda.
Do projektu przystąpiło 6 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) z terenu Gminy Ostróda: OSP Stare Jabłonki, OSP Idzbark, OSP Brzydowo, OSP Smykówko, OSP Reszki i OSP Samborowo wraz z działającymi przy nich Młodzieżowymi Drużynami Pożarniczymi (MDP).

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

10/07/2018
termin - konkurs KRONIK
08/09/2018
konferencja historyczna i Apel Poległych
16/09/2018
zawody wojewódzkie OSP grupa A i C

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2020956