logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Prezydium ZOW ZOSP RP
Piątek, 22 marca 2019 r.

W dniu 18 marca 2019 roku odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP.  W trakcie prezydium omówiono min :materiały na Posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP:- informacja o wykonaniu budżetu za rok 2018 i plan na 2019 r. - informacja z działalności biura ZOW ZOSP RP oraz realizacji ważniejszych zadań na rzecz OSP w 2019 r..  Podjęto uchwały w sprawie przyznania odznaczeń oraz nadania sztandarów. oraz omówiono zagadnienia organizacyjne. Przedstawiono także stan wypełnionych raportów OSP.

czytaj całość ...
Przypomnienie - RAPORT OSP
autor: GM Czwartek, 14 marca 2019 r.
foto_newsPrzypominamy o obowiązku wprowadzenia do SYSTEMU OSP danych zawartych w Raportach OSP. Dane te powinny być wprowadzone do końca miesiąca kwietnia. Jednak ilość jak na razie jest daleka od zadowalającej, bo wprowadzono tylko 175 raportów. Proszę o szybszą realizację zadani.
szczególowe zestawienie poniżej
czytaj całość ...
Jak podpisać sprawozdanie finansowe.
Środa, 13 marca 2019 r.

Udostępniono możliwość podpisywania sprawozdania finansowego profilem zaufanym

Jednostka niewpisana do rejestru przedsiębiorców KRS (np. OSP wpisana wyłącznie do rejestru stowarzyszeń KRS) ma obowiązek sporządzania sprawozdania finansowego wyłącznie w postaci elektronicznej, nieustrukturyzowanej, oraz opatrzenia go kwalifikowanym podpisem elektronicznym, zgodnie z zapisami ustawy o rachunkowości.

Oznacza to, że sprawozdanie musi być sporządzone w formie jednego pliku, który można zapisać i odczytać za pomocą programu komputerowego, np. w postaci pliku tekstowego (np.: format word), pliku graficznego (np. jpg, pdf). Do tej pory takie sprawozdanie musiało być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez osobę, której powierzono prowadzenie ksiąg rachunkowych, i kierownika jednostki, a jeżeli jednostką kieruje organ wieloosobowy - przez wszystkich członków tego organu.
więcej na naszej stronie www

Życzenia 8 marca.
Piątek, 08 marca 2019 r.
foto_news

Kobiety, kobiety....któż je zrozumie?

Na pewno pojmie tylko ten co kochać je umie.

Więc Tobie kochana kobieto życzę szczęścia i radości,

mało smutku dużo miłości!

 Szanowne druhny

Z okazji Dnia Kobiet proszę przyjąć nasze wyrazy uszanowania i uznania za Waszą obecność w szeregach ochotniczych straży pożarnych.

Życzymy aby sił nigdy Wam nie zabrakło, by Ochotnicza Straż Pożarna w której Panie działają rozwijała się i spełniała oczekiwania lokalnej społeczności oraz naszego Związku.   

Życzymy dużo, wszystkiego ........

                                                                                         męska część strażackich szeregów

strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2388719