logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Wstępna ocena projektu "ustawy o Ochotniczych Strażach Pożarnych
autor: GM/ZOSP RP Wtorek, 13 lipca 2021 r.
foto_news Projekt ustawy: https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12348654
 
projekt zdnia 2 lipca ---- Zmiany wynikające z ustawy o OSP: dotyczą w szczególności świadczeń dodatkowych dla strażaków ochotników oraz dla ratowników górskich. Projekt zawiera również wiele zmian dotyczących organizacji ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Oceniamy, że 4 zmiany zasługują na wprowadzenie do ustawy o ochronie ppoż., 6 zmian jest szkodliwych i 20 zmian pozornych.

więcej na stronie ZWIĄZKU 
czytaj całość ...
Olimpiada OSP
Środa, 14 lipca 2021 r.
foto_news RUSZYŁY ZAPISY NA OLIMPIADĘ OSP

Serdecznie zapraszamy druhny i druhów do udziału w VIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowo-Pożarniczej Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 11 i 12 września 2021 roku na terenie Ośrodka Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach gmina Czorsztyn, woj. Małopolskie

                Na atrakcyjność olimpiady wpływa niespotykany nigdzie w kraju przebieg konkurencji i formuła tych zawodów rozgrywanych na nietypowej jak na zawody strażackie arenie sportowej umiejscowionej w górach z otaczającą ją przepiękną scenerią górską oraz pobliskiego Jeziora Czorsztyńskiego. W zawodach co roku uczestniczy kilkadziesiąt jednostek reprezentujących prawie wszystkie województwa.

czytaj całość ...
Raporty OSP
autor: GM Wtorek, 06 lipca 2021 r.
foto_news   Przypominam o wypełnieniu raportów OSP. Na dzień 6 lipca wypełniły i wprowadziły je do systemu OSP tylko 180 jednostek na 543. 
   Zestawienie poniżej. 
czytaj całość ...
"A jeśli taka wola Twa ..."
autor: gmina.rybno.pl Środa, 07 lipca 2021 r.
foto_news Zapraszamy na wieczór autorski z Mariuszem Cybulskim i Bogusławem Łukwińskim - autorami książki pod tytułem "A jeśli taka wola Twa...".

Książka powstała w związku z przypadającą w tym roku 25 rocznicą tragicznej śmierci dwóch strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żabinach, którzy polegli podczas akcji gaśniczej.

Spotkanie rozpocznie się dnia 11 lipca 2021r. (niedziela) o godzinie 18:00 w Lokalnym Centrum Aktywności Społecznej w Żabinach.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3138381