logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Zaduszki służb mundurowych
Poniedziałek, 05 listopada 2018 r.
Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie w dniu 13 listopada

Dzień Zaduszny
autor: GM Środa, 31 października 2018 r.
foto_newsDzisiaj w przededniu Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego delegacja strażaków, jak co roku odwiedziła groby w tym Józefa Muchy - prezesa ZOWZOSP, Tadeusza Hornziela i Walentego Szymańskiego - komendantów wojewódzkich straży pożarnych, Juliana Dryji - komendanta miejskiego straży pożarnych oraz ks.Juliana Żołnierkiewicza - kapelana strażaków. Pod pomnikiem Strażakom Poległym w Akcji - zapłonęły znicze. Pamiętajmy o naszych druhnach i druhach, którzy odeszli na wieczną wartę. Zapalmy im znicze pamięci.
czytaj całość ...
Informacja o pracy biura
autor: GM Poniedziałek, 29 października 2018 r.
foto_news
Informujemy że w dniu 2 listopada - piątek nasze biuro będzie nieczynne. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do nas w inny dzień.
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI.
autor: GM Piątek, 26 października 2018 r.
foto_news
        Zbliża się Dzień Niepodległości w tym roku szczególny. Związek OSP RP od 10 września 2017 przygotowuje się do jubileuszu 100-lecia oddzyskania niepodległości w sposób szczególny, cyklem uroczystości. Ich kulminacja nastąpi 18 listopada w Warszawie.
        Zachęcamy Oddziały Gminne oraz ochotnicze straże pożarne do włączenia się do tych obchodów.
W specjalnym numerze „STRAŻAK”-a, który został wysłany do wszystkich OSP znajdują się scenariusze uroczystych zbiórek OSP lub apeli Oddziałów Gminnych ZOSP RP z okazji SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. (str. 18-23)
      Prosimy o podjęcie decyzji o formie udziału strażaków w uroczystościach jubileuszu 100-lecia. jednocześnie prosimy o przesłanie na nasz adres informacji o ich przebiegu z materiałem fotograficznym.
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

04/05/2019
Rycerze Floriana - Stoczek Klasztorny - wojewódzkie obchody Dnia Strażaka

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2210317