logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Zmiana w organizacji numeru alarmowego 998
autor: GM Wtorek, 20 kwietnia 2021 r.
foto_newsInformujemy że od dnia 10 maja 2021 roku odbędzie się przełączanie numeru alarmowego 998 do centrów powiadamiania ratunkowego. Proces ten będzie odbywał się w dniach od 10 do 17 maja, zakładając dzienne przełączanie 3-4 powiatów.

Zmiana ta spowoduje, że pod numerem 998 nie dodzwonimy się do stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej, a jedynie do operatora numeru 112. Nie będą więc przekierowywane rozmowy typu zapytanie, informacje itp. Prosimy o korzystanie z numeru 998 tylko jako zgłoszenie zdarzenia o charakterze ratunkowym.

Prosimy o rozpowszechnienie tej informacji wśród członków OSP.

czytaj całość ...
Konferencja
autor: GM Piątek, 23 kwietnia 2021 r.
foto_news Uprzejmie informujemy, że Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP we współpracy z Muzeum Niepodległości oraz Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego organizuje konferencję naukową pod tytułem „Rycerze Św. Floriana – Bogu na chwałę ludziom na pożytek. W stulecie Związku OSP RP”.

Konferencja poświęcona historii i przyszłości Ochotniczych Straży Pożarnych jest kolejnym wydarzeniem upamiętniającym setną rocznicę powstania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Rozpoczęcie konferencji zaplanowano na godzinę 9:30 w sobotę 24 kwietnia 2021 roku.

więcej, oraz linki do kanałów wideo

czytaj całość ...
Sprawozdania finansowe
autor: GM Wtorek, 13 kwietnia 2021 r.
foto_news Informujemy że rozporządzenim Ministra Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej zmieniono terminy składania sprawozdań finansowych. W kwestii tej podejmował także interwencję ZG ZOSP RP  
czytaj całość ...
Otwarty konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia pn. „Wyposażenie wozów strażackich w ramach wspierania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich”
autor: GM Piątek, 09 kwietnia 2021 r.
foto_news Można pozyskać do 15 tys zł przy wkładzie własnym 1%. Takie mozliwości są w otwartym konkurs na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia pn. „Wyposażenie wozów strażackich w ramach wspierania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich” realizowanym przez Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników 
patrz więcej strona Funduszu Składkowego 
wykaz sprzętu jaki można zakupić poniżej --- termin do 16 kwietnia --- forma pisemna 
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3089266