logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Informacja - praca biura
autor: GM Piątek, 18 grudnia 2020 r.
foto_newsInformujemy, że w dniu 24 grudnia nasze biuro będzie nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy. 
czytaj całość ...
Konkursy - rozstrzygnięcia.
autor: GM Piątek, 18 grudnia 2020 r.
foto_news
      Rok 2020 to rok trudny dla nas wszystkich, trudny z powodu epidemii koronowirusa COVID 19 oraz z powodu obostrzeń w przestrzeni publicznej. Trudności mieliśmy z organizacją spotkania laureatów konkursu plastycznego oraz konkursu kronik. Informujemy że w ostatnich dniach do tych laureatów wysłaliśmy stosowne dyplomy z upominkami. 
          Gratulujemy oraz przepraszamy ze nie możemy tego dokonać osobiście.  

poniżej informacja o konkursie kronik 
czytaj całość ...
Prezenty dla OSP.
autor: GM Środa, 16 grudnia 2020 r.
foto_news
 Ostatnie dni roku to także często, przyjemne dni dla strażaków ochotników z okazji docierającego sprzętu do ich jednostek. W tym roku 20 OSP otrzymało nowe samochody ratowniczo-gaśnicze, w tym do wielu z nich dojechały w ostatnich dniach. 
Gratulujemy druhom nowego sprzętu. I życzymy aby nigdy nie zawiódł. 
Poniżej informacja z OSP Dubeninki o otrzymaniu nowego pojazdu oraz wykaz OSP które otrzymały nowe samochody. 
czytaj całość ...
Kalendarze na 2021 rok
autor: GM Poniedziałek, 30 listopada 2020 r.
foto_news Rozpoczęliśmy sprzedaż kalendarzy na 2021 r. posiadamy następujące: kalendarz książkowy TEWO - 20 zł, kalendarz tłoczony plastikowy - 25 zł, kalendarz kartkowy A3 - 0,80 zł, kalendarz trójdzielny - 15 zł. Chcemy poinformować, że Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP działa i pracuje w tym trudnym czasie. Sklep stacjonarny czynny jest w godzinach 7:30 - 15:00. Przyjmujemy zamówienia drogą e-mailową, telefonicznie. Na naszej stronie internetowej jest aktualna oferta handlowa https://www.zosprp.olsztyn.pl/page,178 . Zamówione towary wysyłamy kurierem pod wskazany adres, jest też możliwy odbiór osobisty. Na miejscu przyjmujemy płatność gotówką i kartą płatniczą. 

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2969894