logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej na Warmii i Mazurach – rozstrzygnięty
autor: MJ Sobota, 27 maja 2023 r.
foto_news     26 maja 2023 roku odbyły się wojewódzkie – warmińsko-mazurskie – eliminacje 46 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs został przygotowany przez Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. warmińsko-mazurskiego we współpracy z Komendą Wojewódzką PSP w Olsztynie. Miejscem zmagań młodych uczestników była Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie.
czytaj całość ...
Druhowie z Runowa pod własnym sztandarem
autor: MJ Piątek, 26 maja 2023 r.
foto_news

 

Piątek 26 maja 2023 roku był dniem szczególnym zarówno dla runowskich ochotników, jak i dla strażaków i mieszkańców całej gminy Lidzbark Warmiński. Tego dnia Ochotnicza Straż Pożarna w Runowie była gospodarzem Gminnych Obchodów Dnia Strażaka oraz otrzymała ufundowany przez społeczeństwo sztandar będący symbolem jedności oraz ofiarnej i zaszczytnej służby ochotników na rzecz własnej społeczności.

 

czytaj całość ...
Sztandar dla OSP w Chełchach (pow. ełcki)
autor: MJ Niedziela, 21 maja 2023 r.
foto_newsOchotnicza Straż Pożarna w Chełchach (pow. ełcki) ma już własny sztandar. Ceremonia jego nadania odbyła się w sobotę 20 maja br. na placu przy Szkole Podstawowej w Chełchach.
czytaj całość ...
Sztandar dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Długoborze
autor: MJ Poniedziałek, 15 maja 2023 r.
foto_newsDzień 14 maja br. stał się świętem całej społeczności Gminy Płoskinia (pow. braniewski). Tego dnia Ochotnicza Straż Pożarna w Długoborze otrzymała sztandar ufundowany przez społeczeństwo gminy i nadany przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olsztynie. Uroczystość była głównym akcentem zorganizowanych w Długoborze Gminnych Obchodów Dnia Strażaka.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3893095