logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Gietrzwałd 2017 - pielgrzymka
autor: GM Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r.
foto_news
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu strażaków w Gietrzwałdzie.
Uroczystości odbędą się 12 maja - liczymy na udział członków OSP z całego województwa w tym pocztów sztandarowych. ---   szczegóły na plakacie.
Prosimy o poinformowanie komend PSP o swoim udziale i sposobie dojazdu.
czytaj całość ...
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
autor: GM Czwartek, 27 kwietnia 2017 r.
foto_news
        W dniu 26 kwietnia w Szczytnie w Zespole Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Polska 18 odbyły sie XL eliminacje wojewódzkie OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ pn.  „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Na eliminacje dotarli reprezentanci wszystkich powiatów. W wyniku eliminacji pisemmnych i finału ustnego zwyciężyli: -  w grupie szkół podstawowych - Dorota Figurska reprezentująca powiat nowomiejski, w grupie gimnazjów - Remigiusz Próchniewski - pow. iławski i w grupie szkół średnich - Agnieszka Dobosz z pow. elbląskiego. Organizatorem OTWP był ZOW ZOSP RP we współpracy z KP PSP w Szczytnie i Starostwem Szczycieńskim. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziekujemy dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 i uczniom za udostępnienie pomieszczeń i wspaniałą pomoc i obsługę w trakcie turnieju.
       WYNIKI SZCZEGÓŁOWE PONIŻEJ
czytaj całość ...
Statuetka „Juranda 2016” dla Klubu HDK PCK przy OSP w Wielbarku
Wtorek, 25 kwietnia 2017 r.
foto_news
       W czwartek, 20 kwietnia 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie wręczono Statuetki i wyróżnienia  Jurandy 2016.Nagrody przyznawane są za wybitne zasługi na rzecz Powiatu Szczycieńskiego.
        Miło jest nam poinformować, że statuetkę
Juranda 2016otrzymał Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża  przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielbarku  , za działalność społeczną na rzecz mieszkańców Powiatu Szczycieńskiego. Statuetkę odebrała Milena Zapadka –Prezes wielbarskiego Klubu HDK PCK przy OSP  w towarzystwie Szymona Pawłowskiego – Prezesa OSP w Wielbarku.
więcej - Tygodnik Szczytno

 

czytaj całość ...
90 lat orkiestry dętej.
autor: GM Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r.
foto_news22 kwietnia odbył się jubileusz 90-lecia Orkiestry Dętej OSP z Zielonki Pasłęckej. Historia Orkiestry Dętej OSP sięga 1927 roku i zaczyna się na Kresach i Wołyniu. Tam pradziadowie i dziadkowie obecnych muzyków założyli zespół, którego tradycje kontynuuje orkiestra kierowana przez zdolnego i energicznego kapelmistrza Adriana Brackiego.
więcej - głospasłęka

strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1795631