logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Ślubowanie uczniów - członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej
autor: AN Czwartek, 01 czerwca 2017 r.
foto_news

     Dnia 30 maja 2017 w auli Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Elblągu, odbyło się uroczyste ślubowanie nowych uczniów Drużyny Pożarniczej, którzy wstąpili w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Milejewie. 
    Ślubowanie złożyło  23  uczniów klasy strażackiej, w której realizowana jest innowacja pedagogiczna: edukacja ratownicza. To już piąty rocznik, który wstąpił w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Uczniowie tej klasy oprócz podstawowego programu nauczania mają w tygodniu dodatkowe godziny edukacji ratowniczej.

czytaj całość ...
INFORMACJA ZE ZJAZDU OW ZOSPRP WOJ. WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO
autor: GM Poniedziałek, 29 maja 2017 r.
foto_news
    27 maja odbył się Zjazd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych województwa Warmińsko - Mazurskiego. Powstał nowy 29 osobowy Zarząd, którego prezesem został Gustaw Marek Brzezin. Obradom przewodniczył Stanisław Mikulak oraz Andrzej Ochlak. W wyniku ukonstytuowania się zarządu powołano 12 osobowe prezydium z czterema wiceprezesami - Ryszardem Januszem z pow. elbląskiego, Radosławem Królem z pow. giżyckiego, Andrzejem Ochlakiem z pow. nowomiejskiego i Jackiem Protasem z pow. lidzbarskiego. Szczegółowy skład zarządu w załączniku 1
czytaj całość ...
IV Zjazd OW ZOSP RP
autor: GM Wtorek, 09 maja 2017 r.
foto_news
        Informujemy że Zjazd OW ZOSP RP odbędzie się w dniu 27 maja w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Początek obrad o godz. 11.00. Prosimy o niezawodną obecność delegatów i przedstawicieli wybranych na Zjazdach Powiatowych. Materiał - Sprawozdanie z działalności ZOW ZOSPRP woj. Warmińsko-Mazurskiego za lata 2012-2016 znajduje się w zakładce O NAS - prosimy o zapoznanie się z jego treścią. LIczymy na merytoryczne głosy delegatów w trakcie dyskusji. 
Sztandar dlaOSP w Fiszewie
autor: GM Niedziela, 21 maja 2017 r.
foto_news
      20 maja w Fiszewie gmina Gronowo Elbląskie odbyłą się ważna uroczystość. Z udziałem ks. bp Jacka Jezierskiego, lokalnych władz i licznie przybyłych mieszkańców odbyłą się uroczystość wręczenia sztandaru dla OSP w Fiszewie. Obchody tego święta rozpoczeły się od mszy św. polowej odprawionej przez ks. bp Jacka Jezierskego - ołtarz ustawiono w bramie garażu remizy strażackiej. Kolejnymi elematami uroczystości było wreczenie sztandaru, ceremoni tej dokonał Grzegorz Matczyński dyr zarządu wykonawczego OW ZOSP RP w Olsztynie, wreczenie odznaczeń i wystąpienia gości. obchody zakończono strażackim obiadem w świetlicy przy remizie.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 1851710