logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Mundury z dofinansowaniem
Poniedziałek, 12 lutego 2018 r.
foto_news

Oddział Wojewódzki ZOSP RP informuję że posiada możliwość dofinansowania ok 300 mundurów wyjściowych dla strażaków OSP. Kwota dofinansowania to 200 zł przy cenie munduru 510 zł. Z uwagi na ograniczone środki jakie są w naszej dyspozycji nie planujemy w tym roku dopłat do pozostałych elementów umundurowania oraz sprzętu.

Jednostki OSP zainteresowane zakupem mundurów wyjściowych prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem. Przy odbiorze mundurów wymagany jest wypełniony wniosek o dofinansowanie i pieczątka OSP.Maksymalna ilość mundurów dla 1 OSP to 6 szt.

W załączeniu uproszczony druk wniosku. 

Floriany 2018
autor: gm Czwartek, 08 lutego 2018 r.
PRZYPOMINAMY - ZGLOŚ SWOJĄ OSP DO KONKURSU - więcej
Będą dodatkowe środki dla OSP
autor: GM Środa, 07 lutego 2018 r.
foto_newsIinformujemy o środkach finansowych z Ministerstwa Sprawiedliwości na sprzęt ratowniczy dla OSP. Nasze województwo będzie składało wnioski w terminie po 23 lipca przez dwa tygodnie. Więcej o programie w linku poniższym
https://www.ms.gov.pl/pl/informacje/news,10374,rusza-nabor-wnioskow-na-sprzet-ratowniczy-dla.html

W tej chwili trwa program dla województwa podkarpackiego, przedmiotem dofinasowania jest sprzęt typu defibrylatory, torby ratownicze (R1) lub inny sprzęt z wyłączeniem pojazdów. Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków są gminy, a wkład własny wynosić musi 1% wartości całego zadania.  
Więcej szczegółów w ogłoszeniu i załącznikach do niego – dotyczy woj. podkarpackiego (jak będzie dla naszego województwa – należy przypuszczać że podobnie)
https://bip.ms.gov.pl/pl/ogloszenia/news,10373,nabor-wnioskow-na-dotacje-z-funduszu.html
wydaje się nam że kwota jaka przypadnie dla naszego województwa będzie wynosiła ok 3,5 mln zł.

Oddział Wojewódzki na bieżąco będzie udzielał informacji w powyższym temacie oraz przygotuje stosowne oferty sprzętowe dopasowane do przedmiotu dofinasowania raz spełniające wysokie walory techniczne jak i korzystne ceny.

Wyniki akcji
Środa, 07 lutego 2018 r.
foto_news
Od 12. lat Polski Czerwony Krzyż prowadzi Ogólnopolski Program Strażacy w Honorowym Krwiodawstwie „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”. W dniu 30 stycznia odbyło się podsumowanie akcji za rok 2017.
Spośród ochotniczych straży pozarnych najskuteczniejsi w pozyskiwaniu krwi byli druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górowie Iławeckim (4,32 litra krwi na strażaka), przed druhami z OSP Janowo (3,67 litra krwi na strażaka) i OSP Kieźliny (2,32 litra krwi na strażaka). Do programu zgłosiły się 24 OSP oraz 4 komendy PSP.
więcej Olsztyn 24
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3089474