logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Raporty OSP
Czwartek, 08 marca 2018 r.
foto_newsPonownie przypominamy o wypełnianiu Raportów OSP na stronie internetowej Związku. W naszym województwie działa 537 ochotniczych straży pożarnych. Na dzień 8 marca raporty wypełniło zaledwie 131 OSP. Prosimy o nieodkładanie tego zadania, termin wypełnienia to dwa tygodnie po zebraniu OSP.
Raporty OSP
autor: GM Wtorek, 20 lutego 2018 r.
foto_news
Przypominamy o wypełnianiu Raportów OSP na stronie internetowej Związku. W naszym województwie działa 537 ochotniczych straży pożarnych. Na dzień 20 lutego raporty wypełniło zaledwie 47 OSP. Prosimy o nieodkładanie tego zadania, termin wypełnienia to dwa tygodnie po zebraniu OSP.
"Kobiety na straży ..." - konferencja
autor: GM Wtorek, 20 lutego 2018 r.
foto_news

Corocznie z okazji Dnia Kobiet honorujemy nasze panie w sposób szczególny. W tym roku organizujemy spotkanie, na którym przedstawimy kobiety niezwykłe oraz będziemy rozmawiali o roli kobiet w strażackich szeregach.
          Okazją do tego będzie konferencja pod nazwą „KOBIETY NA STRAŻY ….”, którą organizujemy w dniu 10 marca w Olsztynie.

        Chcemy dać możliwość udziału w niej szerokiej reprezentacji druhen i druhów z naszego województwa, dlatego tą drogą prosimy o zgłaszanie osób chętnych. (adres mailowy olsztyn@zosprp.pl - podać imię i nazwisko oraz nazwę OSP) Liczba miejsc ograniczona, dlatego pozostawiamy sobie możliwość weryfikacji ilości zaproszeń dla jednej OSP. Na zgłoszenia czekamy do 24 lutego.

Wyniki konkursu plastycznego
autor: GM Środa, 14 lutego 2018 r.
foto_news

Na konkurs "Zapobiegajmy Pożarom" wpłynęły 223 prace z 11 powiatów (brak prac z powiatów: Działdowo, Ełk, Giżycko, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztyn, Pisz, Szczytno). Komisja przeprowadziła ocenę prac w dniu 7 lutego 2018 r. w siedzibie ZOW ZOSPRP w Olsztynie. Komisja postanowiła wyróżnić 23 prace w poszczególnych grupach wiekowych, które zostały przekazane na eliminacje centralne do ZG ZOSP RP w Warszawie. Nie planujemy spotkania lauretów na szczeblu wojewódzkim, autorzy wyróżnionych prac otrzymają drogą pocztową dyplomy i drobne upominki. 

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3085647