logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Album - W jedności siła
autor: GM Środa, 20 czerwca 2018 r.
foto_news
Monografia została wydana przez ZOSPRP na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Na blisko 600 stronach zaprezentowano prawie trzy tysiące zdjęć, dokumentów oraz liczne opracowania historyczne.
Znajdują się w niej także informacje o jednostkach i ludziach z naszego województwa, w tym zjazdy powiatowe i wojewódzkie.
Monografię można nabyć w naszym biurze - to dobry prezent dla członków OSP i naszych przyjaciół.
czytaj całość ...
Szkolenie dla liderów.
autor: Daria W Środa, 30 maja 2018 r.
foto_newsZaproszeniem do programów rozwojowych: ALPY - Akademia Liderów Pozarządowych oraz ALZ - Akademia Liderów Zmiany.

ALPY dotyczy członków zarządów organizacji pozarządowych (zjazdy sobotnie: 23.06.; 08.09., 03.11). ALZ społeczników działających na terenie wiejskim (zjazdy sobotnie: 16.06.; 29.09.; 24.11).

czytaj całość ...
Dzień
autor: OSP - KI Wtorek, 15 maja 2018 r.
foto_news
Trwają obchody Dnia Strażka oraz wiele innych imprez towarzyszących - poniżej informacja z OSP Reszel.
Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Reszlu  zorganizowali w dniu 13 maja 2018 roku, w budynku i na terenie strażnicy, "dzień otwartych drzwi"  połączony z festynem. 
Przedsięwzięcie zorganizowano przy wspatrciu Burmistrza Reszla. Zaproszenie do odwiedzenia strażnicy OSP w Reszlu skierowaliśmy w szczególności do rodzin z dziećmi, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji. Oprócz możliwości zobaczenia strażnicy OSP od środka, samochodów i sprzętu pożarniczego, sprawdzenia się i nauki resuscytacji,  strażacy przygotowali wiele konkursów i zabaw z nagrodami. Nikomu nie zabrakło gorącego poczęstunku z grilla oraz słodkich napojów. Miłym zaskoczeniem dla organizatorów była bardzo duża ilość osób, a w szczególności rodzin z dziećmi,  które chętnie skorzystały z zaproponowanej przez nas formy spędzenia niedzielnego popołudnia.  

Krzysztof Iwanow
 

czytaj całość ...
60 lat krwiodawstwa.
autor: GM Poniedziałek, 14 maja 2018 r.
foto_news
       W dniu 10 maja dyrektor zarządu wykonawczego OW ZOSP RP druh Grzegorz Matczyński odebrał medal 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża przyznany dla Zarządu Oddziału Wojewodzkiego ZOSP RP. Madal został nadany przez Prezesa PCK Stanisława Kracika za szczególne zasługi w efektywym działaniu wspierającym ruch honorowego krwiodawstwa.
     Dziekujemy wszyskim członkom OSP, którzy uczestniczą w akcjach krwiodawstwa, to Wasza zasługa i medal dla Was.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3089401