logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Internetowe Centra Edukacyjno - Oświatowe
autor: GM Czwartek, 18 listopada 2010 r.
foto_news
W jednostkach ochotniczych straży pożarnych na terenie kraju działa prawie 700 internetowych ośrodków edukacyjnych. Powstawały one w ramach programach unijnych, takich jak:
„Internetowe Centra Edukacyjno-Oświatowe na Wsi”
„Wioska internetowa – kształcenie na odległość na terenach wiejskich”.
czytaj całość ...
Konkurs Plastyczny
autor: GM Wtorek, 02 listopada 2010 r.
foto_news Przypominamy że zgodnie z regulaminem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM", trwają kolejne etapy konkursu. Eliminacje powiatowe powinny zostać zrealizowane do końca roku. regulamin
Kurs Komendantów Gminnych
autor: GM Poniedziałek, 08 listopada 2010 r.
foto_news
   Na kolejnym, drugim kursie moje nadzieje, o których pisałem informując o pierwszej edycji szkolenia spełniły się. Tym razem druhowie Komendanci Gminni Związku OSP RP wykazali się wysoka dyscypliną i frekwencja wyniosła 100%, na zaplanowanych 30 przybyło 30. Tematyka zajęć była taka jak poprzednio. I jak poprzednio mieliśmy chwilę czasu aby wymienić się uwagami z naszej działalności. Kolejne spotkania z komendantami w przyszłym roku.
 
czytaj całość ...
ZNICZ – dowód naszej pamięci o tych co odeszli
autor: gm Piątek, 29 października 2010 r.
foto_news
   Dzień „Wszystkich Świętych”, to chwila gdy wspominamy naszych bliskich, przyjaciół, znajomych, tych których z nami już nie ma. Zewnętrznym przejawem wspomnień są miliony zniczy, które w tym szczególnym dniu migoczą na cmentarzach i innych miejscach poświeconych pamięci zmarłych i poległych. Nasza laureatka nagrody Nobla Wisława Szymborska napisała „Umarłych wieczność dotąd trwa dokąd pamięcią się im płaci”.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4066165