logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Kurs dla Komendantów Gminnych
autor: GM Środa, 22 września 2010 r.
foto_newsZMIANA TERMINU PLANOWANYCH SZKOLEŃ
   Informujemy że z przyczyn od nas niezależnych zmieniamy terminy szkolenia  Komendantów Gminnych ZOSP - kursy odbędą się w terminie 15-17 października oraz 5-7 listopada  w Ośrodku Szkolenia PSP w Olsztynie.
    Za zmiany przepraszamy
Konkurs RPO - kolejna szansa na nowe samochody
autor: GM Środa, 25 sierpnia 2010 r.
foto_news
UWAGA, UWAGA !!!
   Rusza kolejny konkurs REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WARMIA I MAZURY 2007-2013 – doposażenie jednostek ratownictwa – jednostek ochotniczych straży pożarnych ujętych w KSRG
 
czytaj całość ...
Spotkanie laureatów XVII Ogólnopolskiego Konkursu Kronik
autor: GM Poniedziałek, 20 września 2010 r.
foto_news
W dniach 17-19 września 2010 roku w Olsztynie odbyło się Spotkanie laureatów XVII Ogólnopolskiego Konkursu Kroniki XVII Konkursu na pamiętniki, wspomnienia, relacje i opracowania „Z dziejów OSP”
         W sobotę uczestnicy w ramach programu - „Poznajemy region i jego historię”  odwiedzili Grunwald– Olsztynek – Olsztyn. W godzinach wieczornych odbyły się warsztaty – „Jak efektywnie uczyć historii młode pokolenie          - dokumentowanie dziejów lokalnych społeczności ”
          W niedzielę można było obejrzeć 90 kronik, które były w tym roku oceniane oraz wysłuchać sesję popularnonaukową „Etos rycerski w polskiej historii i tradycji”
 
 
 
czytaj całość ...
Ogółnopolski Konkurs Kronik
autor: GM Środa, 15 września 2010 r.
foto_news   W dniach od 17 do 19 września w Olsztynie na terenie Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego odbędzie się spotkanie laureatów XVII Ogółnopolskiego Konkursu Kronik i XVII konkursu na pamiętniki, wspomnienia, relacje i opracowania "Z dziejów OSP". Organizatorem spotkania jest ZG ZOSP RP.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4066244