logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Konkurs Plastyczny
autor: GM Środa, 08 grudnia 2010 r.
foto_news
   Informujemy że zgodnie z regulaminem ogólnopolskiego konkursu plastycznego do końca grudnia powinny zostać przeprowadzone etapy powiatowe konkursu.
    Na prace, które zostaną zakwalifikowane na etap wojewódzki oczekujemy do 20 stycznia 2011 – ilość prac od 1 do 5 w każdej grupie wiekowej z załączonymi metryczkami. Prace prosimy przesłać na adres biura ZOW ZOSP RP w Olsztynie. 
 
Kalendarze na rok 2011
autor: GM Czwartek, 25 listopada 2010 r.
foto_newsCoraz częściej myślimy już o zbliżającym się końcu roku 2010 oraz o planach i zadaniach na kolejny. Nieodzownym elementem towarzyszącym nam przez cały rok są kalendarze. Ich różnorodnść jet ogromna. Biuro ZOW ZOSP RP w Olsztynie proponuje wszystkim chętnym 4 typy kalendarzy na rok 2011.
czytaj całość ...
Przygotowania do kampanii sprawozdawczo – wyborczej
autor: GM Czwartek, 04 listopada 2010 r.
foto_news
   We wszystkich ogniwach naszego związku rozpoczynamy przygotowania do podsumowania kolejnego roku naszej działalności oraz do przeprowadzenia wyborów nowych władz. W październiku Zarząd Główny ZOSP RP podjął uchwałę w sprawie rozpoczęcia i przyjęcia założeń organizacyjno programowych przebiegu zebrań.

czytaj całość ...
Samorządowy Program Wsparcia Ochotniczych Straży Pożarnych w Województwie Warmińsko-Mazurskim w 2011 roku
autor: GM Środa, 15 września 2010 r.
foto_news
    PRZYPOMNIENIE - OSTATNIE DNI 
    W terminie od 01 października 2010 r. – 30 listopada 2010 r. Urząd Marszałkowski przyjmuje wnioski na dotacje celowe z budżetu Województwa Warmińsko-Mazurskiego dla gminy z przeznaczeniem dla jednostek OSP. Dotacje mogą być przyznana na zadania bieżące
 i inwestycyjne, w tym:
1. Remont lub zakup specjalistycznego sprzętu przeciwpożarowego.
2. Remont lub zakup pojazdów specjalistycznych (w przypadku zakupu samochodu należy wyszczególnić wszystkie źródła współfinansowania).
3. Zakup umundurowania ochronnego.
4. Inwestycje budowlane ( remontowo-budowlane ).
 
Szczegóły znajdziecie na stronie Wrota Warmii i Mazur. Zachęcamy druhów do skorzystania z programu.

strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4130040