logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Szkolenie Komendantów Gminnych
autor: GM Poniedziałek, 18 października 2010 r.
foto_news   W niedzielę zakończył się pierwszy kurs dla komendantów gminnych planowany w tym roku. Niestety jak zawsze w trakcie szkoleń członków OSP problemem okazała się frekwencja uczestników. Zgłoszonych było 20 uczestników kursu, z których przybyło 14.
czytaj całość ...
Świadectwa naszej strażackiej historii.
autor: GM Piątek, 15 października 2010 r.
foto_news
Czas i zmiany cywilizacyjne powodują że dążymy do tworzenia nowocześniejszych, bardziej użytecznych na obecne czasy obiektów oraz sprzętu. Czasami jeżdżąc naszymi drogami można spotkać opuszczone, zaniedbane stare strażnice lub kapliczki przydrożne poświecone naszemu patronowi św. Florianowi.

czytaj całość ...
SZKOLENIE STRAŻAKÓW
autor: gm Piątek, 24 września 2010 r.
foto_newsOd 20 do 27 września trwa kurs z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków OSP z naszego województwa. Strażacy zdobywają nowe umiejętności z zakresu ratownictwa medycznego w Ośrodku Szkolenia KW PSP w Olsztynie na ul. Porannej 41.
czytaj całość ...
Seminarium opiekunów MDP
autor: gm Piątek, 24 września 2010 r.
foto_newsZwiązek OSP RP jest współorganizatorem w dniach 13-17 października seminarium dla opiekunów MDP.
Zachęcamy do udziału w nim. Szczegółowe informacje dostępne na stronie ZG ZOSP RP. Termin przesyłania kart zgłoszeń to 30 września 2010. Udział w seminarium jest bezpłatny. Prosimy osoby, które zdecydują się na udział w seminarium o przekazanie informacji do biura ZOW w Olsztynie w celu skoordynowania sposobu dojazdu do Roskoszy w woj. lubelskim.
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4066136