logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Spotkanie Wigilijne ZOP ZOSP RP w Olsztynie
autor: GM Piątek, 17 grudnia 2010 r.
W dniu 15 grudnia odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSPRP w Olsztynie. W trakcie tego spotkania pierwszy raz wręczono wyróżnienia dla pracodawców pomagających realizować nam strażakom swoje powołanie. Obok statuetki od ZOP, upominków od Starosty Olszty oskiego otrzymali Oni list w treści którego znalazły się następujące słowa:

„Misją naszego strażackiego ruchu Ochotniczych Straży Pożarnych jest niesienie pomocy wszystkim potrzebującym w chwili gdy zdarzy się pożar, wypadek drogowy, powódź lub też inne zagrożenie. Aby skutecznie realizować naszą strażacką profesję musimy mieć przyjaciół, zrozumienie w lokalnych społecznościach oraz ZYCZLIWYCH PRACODAWCÓW. Ich codzienne wsparcie pomaga nam zdobywać coraz lepsze wyszkolenie oraz pozyskiwać nowocześniejszy sprzęt. ……………….
Dziękujemy Panu za taka postawę, która jest przykładem dla innych że bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa i czasami trzeba dać od siebie coś, by stało się ono realne i skuteczne.”
Wyróżnienia otrzymali Pan Janusz Banilewicz z Gietrzwałdu, Pan Jarosław Gołaszewski z Nowej Wiesi, Pan Sakwiński Dariusz z Purdy i Pan Krzysztof Krawczyk z Olsztyna.
 
Po części oficjalnej i przedstawieniu informacji z działalności za rok 2010, strażacy i goście złożyli sobie życzenia z okazji nadchodzących świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku
 

galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeria
powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4130084