logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Z myślą o bezpieczeństwo mieszkańców Warmii i Mazur
autor: www-Warmia i Mazury Czwartek, 29 sierpnia 2019 r.
foto_news

W siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie marszałek Gustaw Marek Brzezin w dniu 28 sierpnia  podpisał z burmistrzami i wójtami 27 umów na dofinansowanie zadań w zakresie ochrony przeciwpożarowej o łącznej wartości ok. 660 tys. zł.

Wsparcie jest przeznaczone na zakup samochodów, budowę, rozbudowę i modernizację remiz Ochotniczych Straży Pożarnych w regionie oraz na zakup sprzętu ratowniczego.

Pieniądze pochodzą z budżetu województwa i co roku są przekazywane gminom w formie dotacji celowej na zadania inwestycyjne. 


czytaj całość ...
Nowa remiza strażacka w Gąskach - pow. olecki
autor: GM Poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.
foto_newsDzień 24 sierpnia 2019 roku był szczególny dla strażaków i mieszkańców w miejscowości Gąski. W dniu tym uroczyście otwarto nową remizę OSP w Gąskach oraz świetlicę wiejską. Nowy budynek łączący te dwie funkcję powstał w miejscu w którym istniała przedwojenna remiza. Na tą uroczystość zostaliśmy zaproszeni przez Prezesa OSP Ignacego Sadłowskiego, Sołtysa wsi Piotra Kalbarczyka  oraz Komendanta Gminnego Jerzego Gołembiewskiego.
czytaj całość ...
Dotacja na wydatki bieżace.
autor: GM Piątek, 23 sierpnia 2019 r.

Druhowie Prezesi

Ochotniczych Straży Pożarnych

 W nawiązaniu do ostatniej oferty możliwości skorzystania z dotacji na wydatki bieżące na „Dofinansowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych” - umownie nazywaną  5000+ przypominamy że służymy pomocą w sposobie jej wykorzystania.

Nasze biuro jak zawsze pomoże wam skompletować wybrany przez was sprzęt oraz zorganizować szkolenie lub przedsięwzięcie.

Informujemy że w szczegółowym przykładzie działań znalazła się możliwość zakupu min ubrań wyjściowych i  sportowych, elementów torów przeszkód do zawodów, umundurowania dla MDP, fantomów szkoleniowych oraz wiele innego sprzętu jak i zadań i szkoleń - pełen wykaz w załączniku TUTAJ 

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem tel. 89 524 70 41  lub 89 524 70 40

   https://www.straz.gov.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Tryb-i-zasady-udzielania-dotacji-dla-jednostek-Ochotniczych-Strazy-Pozarnych-na-zadanie-publiczne-Dofinansowanie-jednostek-OSP-w-2019-roku/idn:37140

Olimpiada Sportowo - Pożarnicza
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r.
foto_newsSerdecznie zapraszamy druhny i druhów na VII Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 14 i 15 września 2019 roku na terenie Ośrodka Czorsztyn - Ski w Kluszkowcach gmina Czorsztyn, woj. małopolskie.
W dzisiejszych czasach ludzie szukają różnych alternatyw na rywalizację sportową i taką alternatywą jest nasza Olimpiada odmienna niż typowe zawody strażackie. Na atrakcyjność zawodów wpływa niespotykany nigdzie w kraju przebieg konkurencji i formuła zawodów strażackich rozgrywanych na nietypowej jak na zawody strażackie arenie sportowej umiejscowionej w górach i otaczającej ją przepięknej scenerii górskiej. Wpisana już na stałe w kalendarz zawodów strażackich Olimpiada jest jedną z największych imprez sportowych OSP w kraju, ponieważ co roku bierze w niej udział kilkadziesiąt jednostek reprezentujących prawie wszystkie województwa.
Kontakt w sprawie zawodów: tel. 731 880 083 , tokbike1@op.pl
Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do 12.09.2019 godz.12.00
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4129047