logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Obóz MDP 2019
autor: GM Wtorek, 23 kwietnia 2019 r.
foto_news
ZAMYKAMY MOŻLIWOŚĆ ZGŁASZNIA W DNIU 30 KWIETNIA. Ilość osób zakwalifikowanych ogłosimy ok 10 maja.   

  Informujemy, że jesteśmy w trakcie ustalania z PSP ostatnich szczegółów organizacyjnych dotyczących tegorocznego obozu MDP. Planowany termin obozu od 25 czerwca do 6 lipca. W tym roku obóz odbędzie się w innym niż poprzednio miejscu - w Baładach (gmina Purda) na terenie bazy ZHP. Planowana ilość uczestników to tylko 60 osób. Koszt pobytu 600 zł od uczestnika. Jednostki OSP, które są chętne na wysłanie swojej młodzieży proszone są o zgłoszenia do naszego biura. 
Plakat - zaproszenie do Stoczka Klasztornego
Środa, 10 kwietnia 2019 r.

zaopraszamy do wspólnego świętowania
strażaków - rycerzy floriana
Obrady Zarządu OW ZOSP RP
autor: GM Środa, 10 kwietnia 2019 r.
foto_news
      W dniu 8 kwietnia obradował Zarząd OW ZOSP RP. Zarząd podjął uchwały zatwierdzające sprawozdnie budżetowe za rok 2018 oraz planowany budżet na rok 2019. W Programie obrad była także zmiana w skałedzie osobowym prezydium oraz przyjęcie nowego członka wspierającego. W obradach uczestniczyli także zaproszeni goście - prezesi ZOP ZOSP RP oraz komendanci wojewódzki wraz z powiatowymi PSP. Obradom przewodniczył prezes Gustaw Marek Brzezin.
czytaj całość ...
Strażacy piszą projekty i dostają dotacje
autor: JN Wtorek, 02 kwietnia 2019 r.
foto_news

Sala tradycji pożarniczych w Grabowie gm. Mrągowo. 

Strażacy z OSP Grabowo k. Mrągowa od wielu lat zabiegali stworzyć Salę tradycji pożarniczych. Niestety gmina nie miała na to środków, a sami mieli ich za mało. Kilka lat temu projekt strażaków  spodobał się wójtowi i zaczęto działać w tym kierunku.  Remiza ma ogromne poddasze, wiec wystarczy je odpowiednio zagospodarować i Sala tradycji gotowa. Tak się wszystkim wydawało, a jak podjęto już konkretne działania, to się okazało, że należy wymienić strop w całej remizie, gdyż jego parametry nie odpowiadają wymogom na miejsce użyteczności  publicznej. Wymiana stropu, to ogromne koszty, na które nie stać było gminy. Wykonano schody na poddasze, które strażacy zagospodarują na pomieszczenia gospodarcze. Marzenia o Sali tradycji pożarniczych prysły. 

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4066228