logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
OSP Wielbark kupuje kamerę termowizyjną
autor: OSP Wielbark Poniedziałek, 14 października 2013 r.
foto_newsDelegacja z OSP Wielbark wzięła udział w obchodach jubileuszu 50- lecia Zakładowej Straży Pożarnej PKN ORLEN. Uroczysta Gala odbyła się 11 października br.  Jako jedna z dwóch jednostek OSP z województwa warmińsko – mazurskiego otrzymała  okolicznościowy  czek o wartości 5000 zł na zakup kamery termowizyjnej.

Jednostka OSP Wielbark złożyła wniosek na dofinansowanie zakupu kamery termowizyjnej i znalazła się w gronie beneficjentów.


czytaj całość ...
"Strażak na złoty medal"
autor: GO Poniedziałek, 30 września 2013 r.
foto_news
W Szkole Podstawowej w Złotowie odbyło się uroczyste podsumowanie projektu, w którym przez ostatnie miesiące uczestniczyli ochotnicy z OSP Złotowo. Strażacy wzięli udział w kursie na kierowców kat. C i na obsługę pilarek łańcuchowych.

Przeczytaj cały tekst: Gazeta Olsztyńska - Lubawa WM
I Turniej o Puchar Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Korszach
autor: OSP Korsze Poniedziałek, 30 września 2013 r.
foto_newsDnia 28.09.2013 roku odbył się I Turniej o Puchar Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Korszach . W turnieju wzięli udział strażacy ochotnicy z powiatu kętrzyńskiego oraz bartoszyckiego: OSP Drogosze, OSP Reszel, OSP Kętrzyn, OSP Bisztynek, OSP Sątopy- Samulewo oraz gospodarze turnieju OSP Korsze. Miejscem rozgrywek był kompleks boisk "ORLIK 2012" przy Zespole Szkół w Korszach.
więcej na stronie OSP KORSZE
Konkurs kronik oraz przegląd stron internetowych Ochotniczych Straży Pożarnych.
autor: GM Czwartek, 26 września 2013 r.
foto_news
Dokumentowanie historii oraz bieżąca informacja o działalności to ważne zadania, których próbę podsumowania przeprowadziliśmy w dniu 26 września. W dniu tym w sali konferencyjnej KW PSP spotkali się kronikarze i osoby odpowiedzialne za  prowadzenie stron internetowych. Spotkanie z udziałem dh. Stanisława Mikulaka członka prezydium ZOW oraz dr Władysława Świeczkowskiego przewodniczącego komisji historycznej  było okazją do wręczenia wyróżnień i upominków. Spotkanie odbyło się w ramach współpracy z WFOŚiGW w ramach projektu „Strażacy chronią środowisko naturalne”.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3085705