logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Lekcja historii.
autor: GM Wtorek, 30 lipca 2013 r.
foto_news  W dniu 30 lipca członkowie obozu MDP z Kikit odwiedzili Olsztyn. W programie mieli zwiedzenie Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 1 KM PSP w Olsztynie, złożenie wiązanki kwiatów pod pomnikiem STRAŻAKOM POLEGŁYM W AKCJI, oraz zabawę w parku linowym. 
   Krótka informację o pomniku oraz znaczenie napisów na pomniku przedstawił młodzieży Grzegorz Matczyński. poniżej fotorelacja
czytaj całość ...
Obóz MDP - Kikity
autor: GM Poniedziałek, 29 lipca 2013 r.
foto_news      Trwa drugi turnus obozu MDP w Kikitach. W dniu 26 lipca obozowiczxów odwiedzili członkowie komisji ds. młodzieży, działającej przy OW ZOSP RP w Olsztynie. Jej członkowie zapoznali się z stanem zakwaterowania młodzieży oraz z ich samopoczuciem - stopniem zadowolenia.
      Po spotkaniu z młodzieżą można stwierdzić że uczestnicy obozu nie zgłaszają skarg do jego sposobu funkcjonowania oraz kadry, a komendant Leon jest jak ojciec - wymagający ale i kochający.
      Spotkanie przerwał nagły alarm - "palił" się obozowy szpital - sekcja dyżurna pojechała przez obozowy plac jak strzała emerytowanym Żukiem i podjeła działania - a później została surowo oceniona przez druha Antoniego. Szpital uratowany. Wiecej na ten temat w tajnych kronikach obozowycvh.
czytaj całość ...
Jubileusz 65 lecia działalności
autor: S Grzymowicz Piątek, 26 lipca 2013 r.
foto_news

W dniu 29.06.2013 r.  jubileusz  65  lecia działalności obchodziłaOSP Worliny Gm. Łukta, pow. Ostróda.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście:
      Pan Jan Leonowicz wójt Gminy Łukta, pan Kazimierz Biedulski przewodniczący Rady Gminy Łukta, kpt. Jacek Kamola z KP PSP w Ostródzie, pan Zbigniew Lewandowski leśniczy Leśnictwa Śmieszny Kąt, druh Jan Langowski prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP
w Łukcie, Pani Maria Filipek sołtys Worlin, dh Tadeusz Malinowski prezes OSP w Łukcie, dh Szawłowski Jarosław prezes OSP w Ględach, dh Adam Zacheja sekretarz OSP w Ględach.
 

czytaj całość ...
BIWAK SZKOLENIOWO - WYPOCZYNKOWY MDP BRANIEWO
autor: dh Adrian Tymecki i dh Tadeusz Rozmysłowicz Czwartek, 25 lipca 2013 r.
foto_news
W dniach 15-22 lipca  2013 roku został zorganizowany biwak dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Braniewa pod hasłemh "Bezpieczne Wakacji z MDP i OSP Braniewo 2013".  Biwak odbył się na Ośrodku Kolonijno - Wypoczynkowym  "GRZEŚ" w Mikoszewie na Mierzeji Wiślanej. W biwaku szkoleniowo-wypoczynkowym wzięło udział kilkunastu druhów z MDP Braniewo.
 
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3089403