logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Informacja prasowa
autor: GM Piątek, 18 września 2015 r.
foto_news


W dzisiejszej Gazecie Olsztyńskiej artykuł o kobietach w straży pożarnej - str 8-9. "Miałam wiele takich momentów, że chciałam odejść ze straży"
Informacja handlowa - mundury wyjściowe
autor: GM Piątek, 18 września 2015 r.
foto_news
Informujemy, że do końca miesiąca września oczekujemy na odbiór umundurowania wyjściowego przez Ochotnicze Straże Pożarne, które składały wnioski na ich dofinansowanie i takie dofinasowanie otrzymały. Kwota dofinansowania do munduru to 200zł. przy koszcie całkowitym 450zł.
PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM BIUREM.
Nasi na Olimpiadzie w Szczawnicy
autor: GM/ Renata N. Czwartek, 17 września 2015 r.
foto_news

12 i 13 września na terenie Areny Narciarskiej Jaworki – Homole odbyła się III Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych.  W zmaganiach wzięło udział 60 drużyn startujących w pięcioosobowych składach. Wystartowały zarówno drużyny męskie, kobiece, jak i mieszane.

Województwo warmińsko – mazurskie i jednocześnie powiat ostródzki reprezentowały druhny z OSP Miłakowo oraz druhowie z OSP Ostróda


czytaj całość ...
Apel - Strażakom Poległym w Akcji.
autor: GM Poniedziałek, 14 września 2015 r.
foto_news
   Apel przed siedzibą  Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP oraz Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej PSP w Olsztynie u zbiegu ulic Niepodległości i Śliwy przy pomniku STRAŻAKOM POLEGŁYM W AKCJI odbył się podobnie jak w latach poprzednich 11 września.
Po godz. 19.00 w obecności pocztów sztandarowych z OSP powiatu olsztyńskiego, kompanii honorowej oraz gości w tym m.in. Sylwi Jaskulskiej - członka zarzadu województwa, Piotra Grzymowicza - Prezydenta Olsztyna, Marka Walczaka - komenanta wojewódzkiego Policji, komendantów wojewódzkich i miejskich PSP, wiceprezesów ZOW ZOSP RP, licznie przybyłych delegacji z OSP oraz uczestniczek konferencji "Kobiety w strażach pożarnych" odczytano słowa apelu.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3089525