autor: GM
Czwartek, 15 października 2015 r.
W dniu 13 października OSP świętowała swój jubileusz 70-lecia działania. W trakcie uroczystości, które odbyły się wspólnie z rocznicą 70-lecia działnia szkoły sztandar OSP odznaczony został srebrnym medalem za zasługi dla pożarnictwa.
autor: GM
Środa, 30 września 2015 r.
Piątek 25 września górowscy druhowie z OSP razem z burmistrzem Jackiem Kostką spędzili niezwykle ciekawie i pożytecznie. Tego bowiem dnia udali się do stolicy, aby wziąć udział w warsztatach szkoleniowych oraz na specjalne zaproszenie odwiedzić Sejm RP.
autor: GM
Wtorek, 29 września 2015 r.
Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Deutsche Jugendfeuerwehr organizuje w dniach 14-18 października 2015 r. polsko-niemieckie seminarium dla opiekunów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Gospodarzem tegorocznego seminarium jest Ochotnicza Straż Pożarna w Gdowie, woj. małopolskie.
autor: OSP Stare Juchy
Piątek, 18 września 2015 r.
JUCHOWSKA AKTYWNA MŁODZIEŻ ALTERNATYWNA NAJLEPSZA W WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO – MAZURSKIM
Większość jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych prowadzi Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze czy też Orkiestry, chlubą naszej jednostki od 2012 r. jest nasza grupa artystyczna, która zamiast gasić pożarny, wznieca je w sercach widzów, którzy mają z nimi styczność.
W święto Patrona strażaków 4 maja 2012r. na poczet realizacji projektu z programu Działaj Lokalnie zawiązała się przy naszej jednostce grupa młodzieży, której pasją był ogień – ogień na poikach, kijach – czyli tak zwany fire show. Od tamtej pory pod przewodnictwem Naczelnika OSP Stare Juchy, młodzież spotyka się minimum raz w tygodniu by razem trenować, rozwijać swoje pasje , poszerzać możliwości.













