Wyniki konkursu plastycznego
„Las zwierzęta, woda – straż pożarna ratuje przyrodę”
- III edycja 2013
Na konkurs „Las zwierzęta, woda – straż pożarna ratuje przyrodę”
wpłynęły 158 prace.
Sponsorzy nagród:
Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej przy FWJM w Giżycku
Ochotnicza Straż Pożarna w Krutyni
Mazurski Park Krajobrazowy w Krutyni
Nagrodzono dwanaście prac w trzech kategoriach wiekowych przyznając pierwsze, drugie, trzecie miejsce oraz trzy nagrody specjalne prezesa i naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni oraz dyrektora Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Przyznano dodatkowo 14wyróżnień.
Jury oceniło prace w kategoriach wiekowych:
klasa „0” , klasy 1-3 i klasy 4-6.
Nagrodę specjalną Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni otrzymał
Adrian Nikel Kl. III, Szkoła Podstawowa w Woźnicach
Nagrodę specjalną Naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni otrzymał
Hubert Kręciewski Kl. II, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rucianem-Nidzie
Nagrodę specjalną Dyrektora Mazurskiego Parku Krajobrazowego otrzymała Emilia Pisiak kl. II, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rucianem-Nidzie
Klasa "0"
I - miejsce:
Julia Lisek lat 6, Szkoła Podstawowa w Nawiadach.
I - miejsce:
Hanna Kulig lat 6, Szkoła Podstawowa w Krutyni.
II - miejsce:
Maksymilian Życki lat 7, Szkoła Podstawowa w Nawiadach.
III – miejsce
Anna Kopytek lat 6, Szkoła Podstawowa w Liskach im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Julia Jankowska lat 7, Szkoła Podstawowa w Nawiadach.
Klasy I-III
I - miejsce:
Roksana Sadłowska kl. III, Zespół Szkół Nr 4 w Mrągowie.
II - miejsce:
Błażej Kozłowski kl. III, Szkoła Podstawowa w Woźnicach.
III - miejsce:
Adam Serowik kl. I, Szkoła Podstawowa Krutyni.
Klasy IV-VI
sadłowskaI - miejsce
Wiktoria Kutyłowska kl. V, Szkoła Podstawowa w Trzonkach.
II - miejsce
Aleksandra Łukasik kl. V, Zespół Szkół Nr 4 w Mrągowie.
Michał Ziółkowski kl. V, Zespół Szkół Nr 4 w Mrągowie.
III – miejsce
Aleksandra Skrocka kl. VI Szkoła Podstawowa w Krutyni.
Przyznano wyróżnienia:
Klasa „0”
Zuzanna Chodnikowska lat 6, Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Liskach.
Kacper Gałązka lat 6, Szkoła Podstawowa w Nawiadach.
Julia Schurman lat 6, Szkoła Podstawowa w Krutyni.
Klasy I-III
Michał Kuliś kl. I, Zespół Szkół w Bożem.
Katarzyna Podrażka kl. II, Zespół Szkół w Dłużcu.
Zuzanna Jędrzejczyk kl. II, Szkoła Podstawowa w Hejdyku.
Michaela Rudnik kl. III, Szkoła Podstawowa w Krutyni.
Klasy IV-VI
Lidia Pacek kl. V, Zespół Szkół Nr 4 w Mrągowie.
Paweł Poreda kl. IV, Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Liskach.
Szymon Samsel kl. VI, Szkoła Podstawowa w Krutyni.
Marcin Banach kl. IV, Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Liskach.
Michał Kołodka kl. IV, szkoła Podstawowa Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie
Zofia Zdunko kl. IV, Szkoła Podstawowa w Kosewie.
Patrycja Prajs kl. VI, Szkoła Podstawowa w Krutyni.
Wszystkie prace nagrodzone można obejrzeć w Muzeum Mazurskiego Parku Krajobrazowego w Krutyni.