logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Projekt
autor: GM Środa, 05 lutego 2020 r.
foto_newsZachęcamy do odwiedzenia strony https://bezpiecznystrazak.pl/ i zapoznania się z ofertą ubezpieczeń skierowaną do członków OSP ich rodzin oraz samorządów ubezpieczających strażaków OSP w akcji oraz ich sprzęt.
Prace nad projektem obywatelskim ... dodatek do emerytury
Środa, 22 stycznia 2020 r.
foto_newsSejm w dniu 9 stycznia pracował nad obywatelskim projektem dodatku do emerytury dla członków OSP - stanowisko Klubu Parlamentarnego Lewicy - poseł Moniki Falej.
Stanowisko poniżej.

czytaj całość ...
Strażacy OSP Korsze dotrzymali słowa
Poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.
foto_newsSzkolenie medyczne oraz pokaz sprzętu strażackiego dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Olsztynie.
Zgodnie z wcześniejszą umową strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Korszach w dniu 15 stycznia 2020 r. przeprowadzili szkolenie z zakresu I-pomocy przedmedycznej dla dzieci i młodzieży z  Centrum Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Olsztynie. Przedsięwzięcie miało również na celu kształtowanie czynnych postaw prospołecznych wśród dzieci, w tym odpowiedzialności za drugiego człowieka, niesienia pomocy w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia poszkodowanych, a także propagowanie tematyki związanej z ochroną zdrowia.
czytaj całość ...
szkolenie - Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży
autor: MM Czwartek, 09 stycznia 2020 r.
foto_news

W weekend 25-26 stycznia w Warszawie organizowane będzie szkolenie dla osób, które zajmują się wymianą polsko-niemiecką MDP lub chciałyby korzystać ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Chętnych do wzięcia udziału w tym szkoleniu zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszenia on-line:

  https://forms.gle/ysmj5JgERBpg8DePA

 

strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4102288