logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
MŁODZI STRAŻACY Z POWIATU OLSZTYŃSKIEGO NA WSPÓLNYM OBOZIE Z NIEMCAMI W RüTHEN.
autor: T.J Wtorek, 28 sierpnia 2012 r.
foto_news
W dniu 27.07.2012 roku 45 osobowa grupa młodzieży z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Powiatu  Olsztyńskiego wyjechała na wspólny Niemiecko-Polski obóz MDP w Rüthen. Z młodzieżą pojechało również 6 opiekunów. Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu Powiatu Olsztyńskiego oraz fundacji Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.


czytaj całość ...
I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO STRAŻAKÓW OCHOTNIKÓW W RATOWNICTWIE WODNYM I POWODZIOWYM
Wtorek, 14 sierpnia 2012 r.
foto_news
 I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO STRAŻAKÓW OCHOTNIKÓW W RATOWNICTWIE WODNYM I POWODZIOWYM odbyły się w dniu 18 sierpnia 2012. 
 
Konkurencje; 
-tor przeszkód, budowa wału przeciwpowodziowego,wyścig łodziami wiosłowymi, slalom łodzi motorowych
 wyniki -

czytaj całość ...
Z życia jednostki OSP w Barczewie
autor: Piotr Mostek Poniedziałek, 13 sierpnia 2012 r.
foto_news
Dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej oraz dużemu zaangażowaniu strażaków z OSP w Barczewie w szczególności zaangażowaniu Adama Dowgiałło Wiceprezesa OSP zostały przeprowadzone kursy podnoszące kwalifikacje i umiejętności strażaków ratowników z terenu gminy Barczewo woj. Warmińsko-Mazurskie.
Zorganizowano Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, który ukończyły 24 osoby z terenu powiatu olsztyńskiego oraz 4 osoby przeszły kurs recertyfikacyjny KPP. Te same 24 osoby ukończyły również kurs języka migowego.


czytaj całość ...
Kolejne jednostki OSP w KSRG – Braniewo.
autor: st. kpt. I. Ścibiorek Poniedziałek, 13 sierpnia 2012 r.
foto_news
We wtorek, 7 sierpnia 2012 roku w świetlicy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odbyło się wręczenie aktów włączenia kolejnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych do struktur Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Na mocy decyzji Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz po spełnieniu wymagań związanych z doposażeniem jednostek OSP w sprzęt, deklaracji dalszego zakupu sprzętu zgodnie z wymaganiami ilościowymi oraz jakościowymi trzy kolejne jednostki OSP znalazły się w KSRG.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4157490