logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Informacje Zarządu Oddziału Powiatowego w Braniewie - nowy sprzęt, strażnica i kolejne jednostki w KSRG
autor: ZOP Piątek, 16 listopada 2012 r.
foto_news    W środę, 15 listopada w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie z inicjatywy Warmińsko – Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jana Słupskiego odbyło się spotkanie w którym uczestniczyli: Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Braniewie dh. Krystyna Lewańska, Komendant  Powiatowy PSP w Braniewie st. kpt. Władysław Szczepanowicz oraz członek prezydium ZW ZOSP RP w Olsztynie dh. Bogusław Zych.
czytaj całość ...
Nasz -
autor: GM Piątek, 09 listopada 2012 r.
foto_news   Uprzejmie informujemy i przypominamy o prenumeracie czasopisma STRAŻAK. Nasze związkowe czasopismo jest waznym źródłem informacji o strażackim ruchu. Niestety nie wszystkie OSP wykazują zainteresowanie poradami i informacjami w nim zawartmi - w naszym województwie prenumeratę prowadzi ok 52 % ogólnej ilości jednostek. zachęcamy do skorzystania ze STRAŻAKA - piszą w nim do nas i o nas.
  STRAŻAK
czytaj całość ...
Nowy samochód dla OSP Złotowo pow iławski
Środa, 07 listopada 2012 r.
foto_news
Artykuł z e-Lubawa
 W sobotę 27 października w Złotowie świętowano uroczystość przekazania dla miejscowej OSP samochodu bojowego marki Mercedes. Meldunek i gotowość do  rozpoczęcia uroczystości złożył mł. kpt. Krzysztof Rutkowski. Przekazania kluczyków do samochodu dokonał Komendant Wojewódzki Straży Pożarnej w Olsztynie st. brygadier Jan Słupski na ręce Naczelnika OSP dh Witolda Empel.
 
czytaj całość ...
Otwarcie strażnicy OSP w Kozłowie pow. nidzicki
autor: GM Środa, 31 października 2012 r.
foto_news
       Uroczystość otwarcia strażackiej remizy w dniu 30 października poprzedziły obrady XXIV Sesji Rady Gminy, na których to przedstawiono problematykę ochrony przeciwpożarowej w gminie. W trakcie Rady sprawy ochrony przeciwpożarowej omawiał Wójt Gminy – Jacek Jankowski, który jest także prezesem ZOG ZOSP RP w Kozłowie, Komendant Powiatowy PSP bryg. Mariusz Wilanowski oraz komendant gminny Zbigniew Głuszek. Obecni byli także Starosta Nidzicki Grzegorz Napiwodzki, Prezes ZOP i członek prezydium ZOW Waldemar Szymański, dyrektor wykonawczy OW ZOSPRP Grzegorz Matczyński.
 
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4129351