logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Konkurs Plastyczny
Środa, 08 lutego 2012 r.
foto_news
W niedzielę w Olsztyńskim Teatrze Lalek odbyło się spotkanie laureatów eliminacji wojewódzkich ogólnopolskiego konkursu plastycznego.
Uczestniczy spotkania przed rozdaniem wyróżnień obejrzeli spektakl „Piękna i Bestia”.
Osoby wyróżnione to :

czytaj całość ...
Ostatnia droga druha Eugeniusza Wiśniewskiego.
autor: Jerzy Kaczmarczyk Środa, 25 stycznia 2012 r.
foto_news
        24 stycznia 2012 roku w wieku 75 lat zmarł Druh Eugeniusz Wiśniewski długoletni Prezes OSP Rozogi i Komendant Gminny Związku OSP RP w Rozogach. Do OSP w Rozogach wstąpił w 1953r. mając 17 lat. Był jednym z inicjatorów ufundowania sztandaru dla jednostki i budowy nowej strażnicy. Za swą sumienną, społeczną działalność został odznaczony m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi, Złotym Znakiem Związku OSP RP, Medalem Honorowym im. Bolesława Chomicza, złotym, srebrnym i brązowym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”.
        W ostatniej drodze zmarłemu towarzyszyli m.in. rodzina, przyjaciele, delegacje OSP z pocztami sztandarowymi, członkowie Zarządu Oddziału Gminnego, Powiatowego i Wojewódzkiego Związku OSP RP oraz oficerowie PSP z województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.
                                                                                                   CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI

OGNISTY RATOWNIK - GORACA KREW
autor: PCK A.K. / GM Czwartek, 19 stycznia 2012 r.
foto_newsWczoraj w Warmińsko-Mazurskim Zarządzie Okregowym PCK podsumowano VI edycję programu honorowego krwiodastwa w OSP i PSP. Wręczono wyróżnienia dla najlepszych, wsród nich znalazły się:
OSP Wielbark
OSP Spytkowo
OSP Górowo Iławieckie
łącznie w akcji uczestniczyły 24 jednostki OSP oraz 3 Komendy PSP i JRG.
czytaj całość ...
ZAKUPY Z DOFINANSOWANIEM
autor: gm Czwartek, 12 stycznia 2012 r.
foto_news
Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie informuje, że w bieżącym roku wnioski na dofinansowanie zakupu sprzętu i umundurowania, oraz remontów remiz należy składać do 31 stycznia.

załącznik 1 - pismo
załącznik 2 - wykaz sprzętu
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4066208