logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
„Kiedyś zostanę strażakiem” – najmłodsi odwiedzili remizę w OSP w Wielbarku.
Wtorek, 08 maja 2012 r.
foto_news
Kiedy nadchodzi 4 maja Strażacy w całej Polsce, zarówno zawodowi jak i ochotnicy, zakładają mundury galowe, otwierają drzwi swoich remiz i pokazują innym na czym polega ich praca., bo tego dnia obchodzą swoje święto - Dzień Strażaka i swojego patrona
Św. Floriana.

czytaj całość ...
Nowy dom strażaków z Nowej Wsi – pow. olsztyński
autor: gm Czwartek, 03 maja 2012 r.
foto_news
Święto 3 maja jest podwójnym powodem do radości mieszkańców i strażaków w Nowej Wsi w gminie Purda. Tego dnia uroczyście otwarto Świetlicę wiejską, boisko sportowe, bieżnię i plac zabaw współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”.

czytaj całość ...
Nowy Zarząd ZOW ZOSP RP województwa Warminsko-Mazurskiego
autor: GM Niedziela, 29 kwietnia 2012 r.
foto_news        Dziasiaj 29 kwietnia w trakcie III Zjazdu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie ukonstytuował się nowy zarząd. Prezesem został Jacek Protas, wiceprezesami Ryszard Harasim - pow. ostródzki, Grzegorz Kniefel przedstawiciel SIiTP, Józef Maciejewski pow. mrągowski, Ryszard Zagalski pow. elbląski.

czytaj całość ...
Turniej Wiedzy Pożarniczej
autor: KP PSP Iława Środa, 02 maja 2012 r.
foto_news
      27 kwietnia 2012 roku w Gimnazjum nr 1 w Iławie odbył się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
      W turnieju, organizowanym przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie oraz Komendę Powiatową PSP w Iławie, która w tym roku był gospodarzami turnieju,  wzięło udział 61 zawodników z całego województwa warmińsko-mazurskiego.
        Turniej odbył się przy wsparciu WFOŚiGW w Olsztynie, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, banku BGŻ, Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4021251