logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
KONKURS PLASTYCZNY
autor: GM Wtorek, 27 września 2011 r.
foto_news
            Informujemy że zgodnie z regulaminem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” powinny już być rozpoczęte prace nad upowszechnieniem konkursu w szkołach, świetlicach i pośród członków Młodzieżowych Drużyn OSP. Szczegóły konkursu w regulaminie dostępnym na stronach internetowych związku.
            http://www.zosprp.pl/files/regulaminy/50-9-2008.pdf
            Prace na eliminacje wojewódzkie prosimy przesyłać na adres ZOW ZOSP RP w Olsztynie – al. Niepodległości 12 w terminie do 10 stycznia 2012 roku. Zarządy oddziałów powiatowych na szczebel wojewódzki mogą przesłać po 5 prac w każdej grupie wiekowej (sześć grup).  Prosimy o przestrzeganie zasady dołączenia do prac Metryczki – zgodnie z wzorem znajdującym się w regulaminie.
OSP Krutyń ma nowy samochód.
autor: GM Środa, 28 września 2011 r.
foto_news   W pogodną, słoneczną niedzielę 25 września odbyła sie uroczystość przekazania noego samochodu dla OSP Krutyń. Samochód został zakupiony ze środków finansowych pochodzacych z wielu źródeł. Działania druhów z OSP Krutyń wspomógł Komendant Głowny  i Wojewódzki PSP, ZOSPRP ( srodki WSWiA) oraz samorząd lokalny. Po przekazaniu samochodu goście w łodziach mogli poznać uroki rzeki Krutyni.
Film z uroczystości
czytaj całość ...
Strażackie zmagania w Szczytnie
autor: gm/W-MUW Wtorek, 27 września 2011 r.
foto_news    W Szczytnie odbyły sie zawody powiatowe drużyn OSP.
Informacje ze strony Urzedu Wojewódzkiego.
Informaceje na stronie Gazety Olsztyńskiej
Podwodne sprzątanie rzeki – Krutyni
autor: GM Poniedziałek, 29 sierpnia 2011 r.
foto_news

sprzątanie odbyło się - korespondencja i zdjęcia z akcji   
oraz zdjęcia Pawła Wagnera UMiG Ruciane Nida

Burmistrz Miasta i Gminy Ruciane – Nida, Grupa Wodno – Nurkowa działająca przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rucianem – Nidzie oraz Szkoła nurkowania MazuryDiving.pl organizują I Strażacka akcję sprzątania rzeki Krutyni. Jest to impreza rekreacyjna, zawierająca elementy turystyki krajoznawczej, związanej   z nurkowaniem swobodnym oraz sprzątaniem dna rzeki Krutyni. Termin akcji to 24 września.czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3089455