logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
SAMOCHODY - oferty sprzedaży
Wtorek, 15 listopada 2011 r.
Zjazd ZOP ZPOSPRP w Bartoszycach
autor: GM Poniedziałek, 14 listopada 2011 r.
foto_news
     Zjazd ZOP odbył się w dniu 10 listopada w szkole podstawowej w Grzędzie. Zjazd odbył się zgodnie z wytycznymi do jego organizacji opracowanymi przez ZG ZOSP. Należy jednak stwierdzić że wszelkie informacje i materiały do jego przebiegu przygotowano w sposób perfekcyjny, zarówno sprawozdanie Prezesa jak i uchwała programowa swoją zawartością zasługuje na wyróżnienie. W trakcie Ziazdu Złotym Znakiem Związku odznaczono Leona Boiwko. 
    Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego  na kolejną kadencję wybrano ponownie Jana Wójcika na co dzień burmistrza Bisztynka.

Trwają Zjazdy Zarządów Oddziałów Powiatowych ZOSP RP
autor: GM Poniedziałek, 31 października 2011 r.
foto_news
        Do końca roku powinny się odbyć wszystkie – 19 - zjazdów ZOP w naszym województwie. W sobotę 29 października odbył się Zjazd w Ełku a dzień wcześniej we Węgorzewie.
Omówiono i oceniono zadania wykonane w mijającej kadencji. Wybrano nowe władze w tym prezesów – dh Jana Skrypoczko we Węgorzewie ( członek OSP Perły) a w Ełku dh. Jarosława Frańczuka ( członek OSP Stare Juchy, sekretarz UG w Starych Juchach).
czytaj całość ...
Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie.
autor: GM Poniedziałek, 31 października 2011 r.
foto_news
       Dzień Wszystkich Świętych – to dzień kiedy odwiedzamy groby naszych rodzin. Pamiętajmy w tym dniu także o grobach naszych koleżanek i kolegów, którzy razem z nami działali w szeregach Ochotniczych Straży Pożarnych.
     Nie pozwólmy by za nas świadczyły tylko kamienie, zapalmy znicze na mogiłach i w miejscach pamięci strażaków, nie pozwólmy by zgasła nasza pamięć.
       Dzisiaj (31 października 2011) w przededniu tego święta żegnamy kolejnego z naszych działaczy - 27.10.2011 roku w godzinach porannych odszedł z naszych szeregów na wieczną wartę dh. Ewald Tolksdorf. Poświęcił Ochotniczej Straży Pożarnej w Gietrzwałdzie 54 lata życia. Pełniąc funkcje naczelnika, prezesa, a ostatnio honorowego prezesa. Były Komendant Gminny Ochotniczych Straży Pożarnych w Gietrzwałdzie. Za społeczną działalność został odznaczony Złotym Znakiem Związku.
 "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie" — Stefan Wyszyński

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3089552