logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
IV Wojewódzkie Zawody Sportowo Pożarnicze
autor: GM Środa, 15 czerwca 2011 r.
foto_news
W dniu 19 czerwca, w niedziele na stadionie w Iłowie – Osadzie powiat działdowski odbędą się IV WOJEWÓDZKIE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH.
Serdecznie zapraszamy wszystkich na te strażackie mistrzostwa. Wystartuje 14 drużyn kobiecych i 20 męskich.
W programie mistrzostw o godz. 11:00 uroczyste otwarcie, od godz. 11:30 starty do konkurencji – sztafeta pozarnicza7x50 z przeszkodami. Około godz. 14:30 planowane jest rozpoczęcie konkurencji ćwiczenia bojowego a ok. 17:00 ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców.

czytaj całość ...
Ratownictwo i technika przeciwpożarowa w Targach Kielce
Piątek, 10 czerwca 2011 r.
foto_news   W dniu wczorajszym - pierwszym dniu Targów Edura odwiedziła je licznie reprezentacja
strazaków OSP i PSP z naszego województwa.    
    Najnowsze osiągnięcia ratownictwa i techniki przeciwpożarowej prezentowane są w Kielcach przez ponad 150 wystawców z Polski, Niemiec, Finlandii, Austrii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii. Wystawa zajmie powierzchnię blisko ośmiu tysięcy metrów kwadratowych kieleckiego organizatora targów. W
ystawa trwa od 9 do 11 czerwca 2011r.

czytaj całość ...
Dobry wynik naszego zawodnika.
autor: GM Czwartek, 02 czerwca 2011 r.
foto_news

    Eliminacje Regionalne do IX Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników STIHL® TIMBERSPORTS® SERIES odbyły się 28 maja 2011 r. w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. O najlepsze miejsce rywalizowało dwudziestu strażaków ochotników z województw: łódzkiego,  mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego zachodniopomorskiego.
     więcej na ZOSPRP


KONKURS KRONIK ----- PRZYPOMNIENIE
autor: GM Czwartek, 17 lutego 2011 r.
foto_news
  Przypominamy o konkursie - do dnia 30 maja wpłyneły kroniki z 4 OSP - powiat olsztyński, mrągowski i braniewski - pismo w tej sprawie adresowane do ZOP miało datę 4 lutego br. OSTATECZNY TERMIN TO 6 CZERWCA.  
  Zachęcamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Kronik, którego organizatorem jest Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Dla prawidłowego przebiegu Konkursu i dotarcia do jak największej liczby kronikarzy należy dążyć do organizowania powiatowych przeglądów kronik poprzedzających konkurs na szczeblu wojewódzkim.
 
       Wyłonione w eliminacjach powiatowych kroniki należy dostarczyć do Biura Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie ul. Niepodległości 12 do dnia 3 czerwca br.

        W konkursie mogą brać udział kroniki: Ochotniczych Straży Pożarnych, Oddziałów Związku OSP RP, orkiestr, zespołów artystycznych, drużyn sportowych, Młodzieżowych Drużyn Sportowych.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3398769