logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Kampania informacyjno-edukacyjna „ŚWIADOMI ZAGROŻENIA
autor: GM Czwartek, 28 lipca 2011 r.
foto_news
        Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Unia Europejska w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ organizuje kampanię pod nazwą „Świadomi Zagrożenia”.

czytaj całość ...
Wzmocnienie potencjału technicznego OSP – wsparcie z WFOŚiGW
autor: GM Czwartek, 28 lipca 2011 r.
foto_newsZOW ZOSP RP w Olsztynie realizuje przy udziale środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie wzmocnienie potencjału technicznego OSP w ramach działania nr 6 – monitoring środowiska i przeciwdziałania poważnym awarią. Otrzymane w tym działaniu wsparcie z WFOŚiGW wynosi 200 tys. zł.
czytaj całość ...
Młodzież wypoczywa.
autor: GM Piątek, 22 lipca 2011 r.
foto_news   Już dwa turnusy obozów MDP za nami. Młodzież wyjechała z nich z nowa wiedzą i wrażeniami z życia pod namiotami. Kolejna grupa wypoczywa i nie przeszkadza in zmienna pogoda. Jako przyszli strażacy muszą obyć sie z wodą w roznych sytuacjach. Zyczymy im więcej słońca.
czytaj całość ...
Wikasy - okiem zawodnika
autor: ks. Norbert Piątek, 15 lipca 2011 r.
foto_news
    Wszystko zaczęło się kilka tygodni wcześniej, od hasła rzuconego na spotkaniu w jednostce – jedziemy na Mistrzostwa do Wilkas. I zaczęło się ‒ poszukiwanie sprzętu do treningów. Z łodzią motorową było najłatwiej – mamy taką na podziale w jednostce. Tylko, że nowa łódź była już tuż, tuż. Ktoś kupił worki do piasku, zadał sobie trud, w sklepach, nawet tych z artykułami bhp, tylko 50 kg, ale jak się chce to można.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3089294