logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 
Nowy samochód dla OSP Wielkie Bałówki w gminie Kurzętnik
autor: G.M. Poniedziałek, 26 lipca 2010 r.
  Dzień 25 lipca 2010 dla strażaków w Wielkich Bałówkach stał się dniem szczególnym, po 35 latach używania samochodu Żuk do garażu mogli wprowadzić nowy pojazd pożarniczy. Stało to się w sto piątym roku od daty założenia jednostki
  Lekki samochód ratowniczo – gaśniczy na podwoziu Forda Transita 350 M wykonała firma Frank Cars z Częstochowy. Środki w kwocie ok. 150 tys. zł. na jego zakup pochodziły od Samorządu Gminy Kurzętnik, Urzędu Marszałkowskiego oraz od Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie.
  Dokumenty i kluczyki do pojazdu Naczelnikowi OSP przekazali – Jolanta Szulc Wicemarszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego, Zofia Andrzejewska Wójt Gminy Kurzętnik oraz Andrzej Ochlak Wiceprezes ZOW ZOSPRP w Olsztynie. Wiceprezes udekorował także sztandar jednostki Złotym Znakiem Związku. Medalami Zasługi dla Pożarnictwa wyróżniono także druhny i druhów z jednostki. Po części oficjalnej wszyscy spotkali się przy wspólnym stole we wiejskiej świetlicy.
Gratulujemy Ochotniczej Straży Pożarnej we Wielkich Bałówkach, która pokazuje że działać i odnosić sukcesy można także w małych miejscowościach.
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeria
powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3893210