logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 
Jubileusz 110 lecia OSP
autor: Grzegorz Matczyński Środa, 12 maja 2010 r.
foto_newsOchotnicz Straż Pożarna w Skarlinie w dniu 9 maja świetowała swoją 110 rocznicę powstania. Z tej okazji społeczność strażacka została wyróżniona Medalem Honorowym im. Bolesława Chomicza przyznanym przez Zarząd Główny ZOSP RP, a z rąk z-cy Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Mariusza Mierzejewskiego ryngraf Św. Floriana i nowoczesną prądownicę. Jednostka Ta obok chlubnej tradycji szczyci się także orkiestrą dętą, która przy niej działa. Po oficjalnej części w świetlicy spotkali się goście, strażacy i ich sympatycy na obiedzie i wspólnej zabawie.

czytaj całość ...
Nowy samochód w OSP Ruciane Nida
autor: Grzegorz Matczyński Wtorek, 04 maja 2010 r.
foto_news
           Strażacy z OSP w Rucianem Nidzie w dniu 30 kwietna otrzymali nowy samochód - Renault Midlum GBA 2,5/25. Pojazd ten zakupiono przy współfinansowaniu przez Unię Europejską w ramach Perogramu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. W uroczystości przekazania samochodu uczestniczył min. wojewoda Warmińsko-Mazurski oraz Komendant Wojewódzki PSP.
czytaj całość ...
Powiatowe obchody Dnia Strażaka w Grodzicznie
autor: Grzegorz Matczyński Wtorek, 04 maja 2010 r.
foto_news
             W dniu 3 maja strażacy powiatu Nowe Miasto Lubawskie obchodzili swoje święto. Do Grodziczna dotarły delegacje z wszystkich jedniostek OSP oraz funkcjonariusze KP PSP. Po mszy świetej w kosciele p. w. Świętych Piotra i Pawła przed strażnicą odbył się apel w trakcie którego wręczono odznaczenia, awanse i wyróznienia.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3951706