logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

„Strażacy z Bartąga Uczą Pomagać”
autor: GM Piątek, 24 maja 2019 r.
Projekt „Strażacy z Bartąga Uczą Pomagać” przerósł najśmielsze oczekiwania, nawet samych członków OSP w Bartągu. W szkoleniach przez nich przeprowadzonych w ciągu roku brało udział 3414 dzieci i ponad 50 dorosłych i seniorów. Strażacy zostali uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem w kategorii specjalnej wspieranej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - „Ratujmy i uczmy ratować”. Stało to się podczas strażackiej gali „Floriany”, która odbyła się w sobotę 18 maja w Otrębusach.

Nagroda jaką otrzymało 12 ochotniczych straży pożarnych z terenu kraju w tej konkurencji to fantomy - manekiny szkoleniowe. Gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w tym co robią. 

Strażacy z OSP Bartąg dziękują wszystkim, którzy ich wspierają i w nich wierzyli: Gminie Stawiguda , Szkole w Rusi oraz filii Szkoły w Bartągu , Drukarni, Aptece i wielu ludziom z wielkimi sercami . DZIĘKUJĄ i obiecują nie spocząć na laurach.

patrz dzisiejszy artykuł w Gazecie Olsztyńskiej

galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3110216