LISTA UCZESTNIKÓW - wyniki
XLII Eliminacji Wojewódzkich OTWP – Ostróda 2019 r.
LP. |
POWIAT |
GRUPA I (szkoły podstawowe 1-6) |
pkt |
GRUPA II (szkoły gimnazjalne, szkoły podstawowe 7-8) |
pkt |
GRUPA III (szkoły ponadgimnazjaln.) |
pkt |
1. |
bartoszycki |
Mateusz B. |
19 |
Aleksandra G. |
19 |
Kacper S. |
14 |
2. |
braniewski |
Mikołaj W. |
11 |
Wiktoria G. |
17 |
Paulina G. |
11 |
3. |
działdowski |
Karolina P. |
12 |
Magdalena A. |
22 |
Arkadiusz S. |
18 dogrywka |
4. |
elbląski |
Tomasz I. |
17 |
Kacper Sz. |
20 dogrywka |
Karol P. |
18 dogrywka |
5. |
ełcki |
Alan P. |
12 |
Karolina K. |
18 |
Karol P. |
16 |
6. |
giżycki |
Natalia D. |
16 |
Anna Ch. |
16 |
Inga J. |
10 |
7. |
gołdapski |
Jakub W. |
12 |
Urszula P. |
14 |
Sebastian L. |
9 |
8. |
iławski |
- |
- |
Laura K. |
17 |
Remigiusz P. |
18 dogrywka |
9. |
kętrzyński |
Martyna R. |
14 |
Marika Sz. |
15 |
Natalia M. |
13 |
10. |
lidzbarski |
Bartosz Ł. |
15 |
Katarzyna G. |
18 |
Wiktoria M. |
17 |
11. |
mrągowski |
Krzysztof K. |
8 |
Weronika K. |
20 dogrywka |
- |
|
12. |
nidzicki |
Michał Z. |
17 |
Dagmara Ż. |
18 |
Jakub P. |
20 |
13. |
nowomiejski |
Krystian K. |
26 |
Wiktoria Sz. |
21 |
Jolanta G. |
17 |
14. |
olecki |
Hubert K. |
13 |
Klaudia B. |
14 |
Arkadiusz G. |
14 |
15. |
olsztyński |
Kornel J. |
15 |
Eliza P. |
20 dogrywka |
Krystian K. |
17 |
16. |
ostródzki |
Stanisław Z. |
18 |
Dominika O. |
16 |
Radek N. |
13 |
17. |
piski |
Paweł D. |
12 |
Paweł N. |
16 |
Aleksandra D. |
14 |
18. |
szczycieński |
Paweł M. |
16 |
Dominik D. |
17 |
Mateusz M. |
12 |
19. |
węgorzewski |
Julia N. |
11 |
Małgorzata B. |
13 |
Dominik K. |
11 |
W wyniku rozgrywek finałowych kolejność miejsc jest następująca:
I grupa wiekowa:
1 miejsce – Krystian K., pow. nowomiejski
2 miejsce – Mateusz B., pow. bartoszycki
3 miejsce – Stanisław Z., pow. ostródzki
II grupa wiekowa:
1 miejsce – Eliza P., pow. olsztyński
2 miejsce – Magdalena A., pow. działdowski
3 miejsce – Wiktoria Sz., pow. nowomiejski
III grupa wiekowa:
1 miejsce – Karol P., pow. elbląski
2 miejsce – Remigiusz P., pow. iławski
3 miejsce – Jakub P., pow. nidzicki