LISTA UCZESTNIKÓW - wyniki
XLI Eliminacji Wojewódzkich OTWP – Nidzica 2018 r.
LP. |
POWIAT |
GRUPA I (szkoły podstawowe) |
pkt |
GRUPA II (szkoły gimnazjalne) |
pkt |
GRUPA III (szkoły ponadgimnazjaln.) |
pkt |
1. |
bartoszycki |
Kacper Werwiński |
23 |
Aleksandra Gach |
14 |
Karolina Makarewicz |
17 |
2. |
braniewski |
Mikołaj Witliński |
13 |
Jakub Październik |
12 |
Natalia Romanowicz |
16 |
3. |
działdowski |
Sebastian Rymarski |
15 |
Magdalena Antkowicz |
20 |
Arkadiusz Sobczak |
13 |
4. |
elbląski |
Iga Raczewska |
15 |
Klaudia Ładna |
13 |
Agnieszka Dobosz |
20 |
5. |
ełcki |
Filip Kotarski |
16 |
Rafał Kotarski |
11 |
Sebastian Abrycki |
14 |
6. |
giżycki |
Natalia Duda |
14 |
Kamil Gigielewicz |
19 dogrywka 4 |
Szymon Mila |
9 |
7. |
gołdapski |
Julia Kasperowicz |
15 |
Dominik Kuzyk |
16 |
Szymon Korotko |
- |
8. |
iławski |
Tomasz Szałkowski |
17 |
Laura Kożuchowska |
13 |
Szymon Frankiewicz |
17 |
9. |
kętrzyński |
Konrad Nowakowski |
15 |
Joanna Zientek |
17 |
Bartłomiej Hawryluk |
13 |
10. |
lidzbarski |
Katarzyna Grodowska |
20 |
Jakub Poletyło |
13 |
Weronika Madej |
16 |
11. |
mrągowski |
Maria Olszewska |
16 |
Mateusz Grądzki |
13 |
Adam Koziatek |
11 |
12. |
nidzicki |
Emilia Marchewka |
17 |
Damian Łączyński |
14 |
Tomasz Szulczak |
18 |
13. |
nowomiejski |
Patrycja Cieszewska |
18 |
Wiktoria Szczepańska |
21 |
Jakub Wadecki |
23 |
14. |
olecki |
Konrad Kamiński |
12 |
Kinga Konopko |
15 |
Łukasz Grygieńć |
14 |
15. |
olsztyński |
Marcela Drygalska |
17 |
Artur Behrendt |
15 |
Wojciech Łowczyk |
18 |
16. |
ostródzki |
Jakub Czarzasty |
24 |
Mateusz Gołowicz |
15 |
Jan Żeberek |
20 |
17. |
piski |
Filip Ksepka |
14 |
Paweł Nowicki |
13 |
Krzysztof Borawski |
9 |
18. |
szczycieński |
Amelia Wensierska |
15 |
Jakub Krawczyk |
19 dogrywka 5 |
Magdalena Deptuła |
14 |
19. |
węgorzewski |
Michał Kijewski |
13 |
Dawid Dacko |
17 |
Klaudia Bykowska |
9 |
W wyniku rozgrywek finałowych kolejność miejsc jest następująca:
I grupa wiekowa:
1 miejsce – Jakub Czarzasty
2 miejsce – Kacper Werwiński
3 miejsce – Katarzyna Gradowska
II grupa wiekowa:
1 miejsce – Jakub Krawczyk
2 miejsce – Magdalena Antkowicz
3 miejsce – Wiktoria Szczepańska
III grupa wiekowa:
1 miejsce – Jakub Wadecki
2 miejsce – Jan Żeberek
3 miejsce – Agnieszka Dobosz