logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Sukcesy OSP Olsztyn-Gutkowo
autor: GM Wtorek, 31 października 2017 r.

           Wczoraj - 30 października w Bibliotece Multimedialnej Planeta 11 w Olsztynie odbyło się spotkanie pod nazwą „Ochotnicza Straż Pożarna w XXI wieku”. Okazją do spotkania okazały się ostatnie sukcesy strażaków z Gutkowa. Najważniejszym z nich to wygrana w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim, która to pozwoli na rozpoczęcie budowy nowej remizy, kolejna to otrzymanie dotacji w kwocie 3400 zł. z fundacji ORLEN. Jednak uczestnicy spotkania wyczekiwali na kolejne osiągnięcie jakim była prezentacja filmu reklamowego - zachęcającego do wstąpienia do OSP - .... nie trać życia wstąp do straży"

         Film okazał się bardzo ciekawym a w jego realizację zaangażowała  się olsztyńska  firma Kontrast Studio (to grupa produkcyjna, która kompleksowo zajmuje się realizacją m.in. teledysków, spotów reklamowych, trailerów, dokumentów relacji wideo z eventów oraz imprez okolicznościowych)

galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeria
powrót

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

10/07/2018
termin - konkurs KRONIK
08/09/2018
konferencja historyczna i Apel Poległych
16/09/2018
zawody wojewódzkie OSP grupa A i C

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2020992