logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

X Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników w Ratownictwie Wodnym i Powodziowym. ZAPROSZENIE
Poniedziałek, 12 września 2016 r.

16-18 września 2016 r. w Licheniu Starym w województwie wielkopolskim rozpocznie się jubileuszowa edycja  Mistrzostw Polski OSP w Ratownictwie  Wodnym i Powodziowym  nad malowniczym jeziorem Licheńskim.  Serdecznie zapraszamy wszystkich, który chcieliby obserwować i przeżywać  zmagania strażaków-ratowników OSP na wodzie i na lądzie. o laur najlepszej załogi w Polsce.

Która załoga w tym roku okaże się najlepsza? Czy OSP Licheń Stary I, gospodarze tegorocznych Mistrzostw, utrzyma tytuł zwycięzcy i powiększy kolekcję medali? Która z załóg kobiecych stanie na najwyższym podium?

 W IX edycji Mistrzostw, które odbyły się w Sierakowie Wielkopolskim w 2015 r., uczestniczyło aż 200 strażaków-ratowników! To były rekordowe Mistrzostwa – 49 załóg z 14 województw, w tym 7 załóg kobiecych!

 Mistrzostwa to dla strażaków-ratowników OSP forma twardego treningu i możliwość sprawdzenia się w sportowej rywalizacji w 7 konkurencjach podstawowych oraz specjalnej - Water Fighters. Natomiast dla kibiców i fanów załóg – emocje i zabawa, niecodzienny sposób spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wydarzeniu będą towarzyszyć specjalne atrakcje dla dzieci i dorosłych. To będzie wspaniałe pożegnanie lata! Zapraszamy!

powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3110266