logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

II Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP – 2014
autor: GM Wtorek, 17 czerwca 2014 r.
Na prośbę organizatorów umieszczam poniższą informację 

Zapraszamy na II Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 12 i 13 lipca 2014 roku  (sobota-niedziela) w Szczawnicy,  woj. małopolskie.
To kolejne zawody przez nas organizowane i podobnie jak w poprzedniej edycji klasyfikacja zawodników będzie drużynowa. Regulamin i punktacja utworzona jest przez organizatorów na potrzeby Olimpiady. Nie przeprowadzamy eliminacji, wszystkie zgłoszone drużyny startują. W ciągu dwóch dni  5-osobowe drużyny strażackie będą  zmagały się z różnymi konkurencjami. Zgłaszają się drużyny z całego kraju.
Wiek uczestniczących w zawodach druhów i druhen: od 18 lat wzwyż.  Dopuszczamy do startu 2 zawodników z danej jednostki OSP w wieku od 16 lat,   po wcześniejszym przedłożeniu Organizatorom, pisemnej zgody opiekunów  na uczestnictwo w zawodach.
Można zgłosić zespoły  mieszane tj. składające się z druhen i druhów.
W przypadku trudności ze zgłoszeniem na zawody pełnego składu, można zgłosić drużynę pod nazwą jednej, składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP  np. reprezentację gminy lub miejscowości.
Przewidujemy, że za zajęcie miejsc od 1-10, drużyny otrzymają cenne nagrody rzeczowe. Tradycyjnie przyznawane będą również dodatkowe nagrody specjalne dla startujących drużyn.

Serdecznie zapraszamy uczestników i kibiców wraz z rodzinami na imprezę sportową, podczas której dla wszystkich nie zabraknie emocji, świetnej zabawy oraz dodatkowych atrakcji. Podczas dwóch dni zawodów przewidziane są dla uczestników, publiczności oraz dzieci m. in. występy artystyczne, pokazy sprawnościowe, konkursy dla najmłodszych i dorosłych , degustacje potraw regionalnych, miasteczko strażackie i plac zabaw dla dzieci, góralskie mistrzostwa w jedzeniu kiełbasy na czas, prezentacje sprzętu pożarniczego, policyjnego, GOPR i Straży Granicznej oraz wiele innych atrakcji. Podczas ceremonii zamknięcia Olimpiady zostaną również ogłoszone wyniki  I edycji plebiscytu Extra OSP Podhala, Orawy, Spisza  i  Pienin na najlepszą jednostkę OSP 2014 r. wg czytelników Gazety Góral InfoExtra i widzów Telewizji Podhale.                    
Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do 10.07.2014 r.

Pozdrawiamy
 
Organizatorzy Zawodów:
Dariusz i Zbigniew Tokarscy TOK-BIKE Szczawnica
Christophe Mańkowski THERMALEO Sp. z o.o. / Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Szczawnica S.A.
Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego
 
Więcej informacji o zawodach oraz regulamin i potrzebne druki do pobrania poprzez kontakt mailowy:      tokbike1@op.pl    lub na stronie    http://www.zosprp.malopolska.pl   w aktualnościach.
Kontakt tel. : 731 880 083 , 696 133 622.
 
 
powrót


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2321768