logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Partnerska wizyta niemieckich strażaków w OSP Górowo Iławeckie
autor: Adam Ciosek Wtorek, 18 października 2011 r.
          W dniu 15 października 2011r, z partnerską wizytą do naszej jednostki przybyła delegacja strażaków z Powiatu Verden (Dolna Saksonia). Delegacja w składzie HANS-HERMANN FEHLING – Komendant Powiatowy OSP, OLAF DYKAU Za-ca Komendanta Powiatowego OSP, Bernhard Gotthardt- Przewodniczący Związku Ochotniczych Straży Pożarnych i Wilfried Niedestraber - Naczelnik Jednostki OSP. Gości przywitał w imieniu władz Górowa Iławeckiego i Zarządu OSP dh. Jacek Przemysław Kostka - Burmistrz Miasta .
Komendant Powiatowy z Verden podziękował za wieloletnią owocną partnerską współpracę. Goście zapoznali się z funkcjonowaniem naszej jednostki a także struktur OSP na naszym terenie co zostało przedstawione przez Naczelnika OSP w czasie pokazu multimedialnego. Nasi druhowie żywo interesowali się funkcjonowaniem struktur OSP w powiecie Verden. Na koniec spotkania które upłynęło w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze zaprezentowaliśmy możliwości gaśnicze nowego wozu bojowego Mercedes ATEGO 1429.
 
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
powrót

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

10/07/2018
termin - konkurs KRONIK
08/09/2018
konferencja historyczna i Apel Poległych
16/09/2018
zawody wojewódzkie OSP grupa A i C

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2020950