logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy










 

Wojewódzki finał konkursu plastycznego
autor: GM Piątek, 18 lutego 2011 r.
       Dzisiaj w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie spotkali sie finalisci konkursu plastycznego "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM". Dzieci, młodzież i dorosli uczestnicy konkursu obejrzeli przedstawienie "Kajko i Kokosz", a  po spektaklu wręczono im dyplomy i upominki.

 
Protokół z oceny prac plastycznych w ogólnopolskim konkursie „Zapobiegajmy Pożarom” zgłoszonych do finału województwa
warmińsko-mazurskiego
przez powiatowe ogniwa Związku OSP RP
  
Na konkurs wpłynęło 106 prac  z 8 powiatów
-        Działdowskiego
-        elbląskiego
-        giżyckiego
-        kętrzyńskiego
-        lidzbarskiego
-        oleckiego
-        ostródzkiego
-        węgorzewskiego
 
Komisja w składzie:
-        Grzegorz Matczyński – ZOW ZOSP RP w Olsztynie – przewodniczący komisji
-        Renata Pugowska – Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie – plastyk
-        Wiesław Wachowski - Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie – plastyk
Przeprowadziła ocenę prac w dniu 1 lutego w siedzibie ZOW ZOSPRP w Olsztynie.
  
W wyniku oceny komisja ustaliła kolejność miejsc i wyróżnienia w poszczególnych grupach
 
Grupa I – PRZEDSZKOLNA - oceniano 21 prac
1 miejsce – Matylda Banul Kętrzyn pow. kętrzyński
2 miejsce – Adam Skotnicki Morąg pow. ostródzki
3 miejsce – Milena Głowacka Wilkasy pow. olecki
4 miejsce – Anna Borowicka Morąg pow. ostródzki
5 miejsce – Artur Lipiak Bażyny pow. lidzbarski
 
Grupa II – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III – oceniano 44 prace
1 miejsce – Maciej Materowski Morąg pow. ostródzki
2 miejsce – Michał Fiedorowicz Orneta pow. lidzbarski
3 miejsce – Pola Świtalska Ełdyty Małe pow. lidzbarski
4 miejsce – Wiktor Grablewski Wilkowo pow. lidzbarski
5 miejsce – Michał Hentosz Morąg pow. ostródzki
Wyróżnienie – Hubert Barnik Morąg pow. ostródzki
 
 Grupa III – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI – oceniano 26 prac
1 miejsce – Aleksander Sawicki Morąg pow. ostródzki
2 miejsce – Serafin Solopenko Orneta pow. lidzbarski
3 miejsce – Anna Solopenko Orneta pow. lidzbarski
4 miejsce – Renata Radzewicz Olszewo Węgorzewskie pow. węgorzewski
5 miejsce – Kinga Łysakowska Wilczkowo pow. lidzbarski
 
Grupa IV– GIMNAZJUM – oceniano 7 prac
1 miejsce – Paulina Karzyńska Szymbory pow. elbląski
2 miejsce – Jakub Betcherski Łączno pow. ostródzki
odstąpiono od oceny pozostałych prac
 
Grupa V– SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – oceniano 5 prac
1 miejsce – Sylwia Waszak Węgorzewo pow. węgorzewski
2 miejsce – Dominika Olszewska i Katarzyna Żuk Bisztynek reprezentujące  pow. lidzbarski
odstąpiono od oceny pozostałych prac
 
 Grupa VI– DOROŚLI – oceniano 3 prace
1 miejsce – Waldemar Bobrowski Morąg pow. ostródzki
odstąpiono od oceny pozostałych prac
  
Komisja oceniająca wszystkim autorom prac serdecznie dziękuje za wykonanie wiele ciekawych i wartościowych dzieł. Słowa podziękowania także dla opiekunów z przedszkoli, szkół i innych ośrodków.
Łącznie zakwalifikowano 21 prac do eliminacji krajowych .

galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleria
powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3110265