logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Najpopularniejsza Jednostka OSP powiatu mrągowskiego
Poniedziałek, 07 czerwca 2010 r.
Ochotnicza Straż Pożarna z Rybna została okrzyknięta Najpopularniejszą Jednostką OSP powiatu mrągowskiego. Na II miejscu znaleźli się ochotnicy z Wyszemborka a na III z Grabowa.
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mrągowie odbyło się ogłoszenie wyników plebiscytu na Najpopularniejszą Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej powiatu mrągowskiego. Plebiscyt przeprowadzony został w okresie od stycznia do  końca kwietnia br. Organizatorem  drugiej edycji plebiscytu był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Mrągowie wraz z Redakcją "Kuriera Mrągowskiego" ( lokalny dodatek do "Gazety Olsztyńskiej"). O  ten zaszczytny tytuł ubiegało się aż 21 jednostek OSP. Czytelnicy Kuriera Mrągowskiego nadesłali do  redakcji około 600 kuponów. Plebiscyt pokazuje, ze strażacy ochotnicy zauważani są i cenieni w swej lokalnej społeczności. Zwycięska jednostka otrzymała w nagrodę pilarkę Stihl, a także pamiątkowy dyplom. OSP Rybno tytuł najpopularniejszej jednostki zdobyło już po raz drugi. Po raz pierwszy w 2003 r. Dodatkowo wśród  czytelników, którzy prawidłowo wypełnili kupony, wylosowany został jeden szczęśliwiec który w nagrodę otrzyma najnowszy album fotograficzno-przyrodniczy Waldemara Bzury "Warmia i Mazury". Zwycięzcą został pan Stanisław Szuba z miejscowości Śledzie, który w uzasadnieniu oddanego głosu napisał "Są najlepsi!", a głosował akurat na OSP Rybno.
galeriagaleriagaleria
galeria
powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4102327