logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP powiatu iławskiego
autor: MJ Niedziela, 11 września 2022 r.

 Kolejny powiat wyłonił zwycięzców Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.
W sobotę, 10 września na stadionie miejskim w Iławie spotkało się 9 drużyn z jednostek OSP powiatu iławskiego. Po zaciętej rywalizacji w dwóch strażackich konkurencjach – w sztafecie pożarniczej i w ćwiczeniu bojowym – zwycięstwo wywalczyły panie z OSP Złotowo oraz panowie z OSP Lubstynek.
Gratulacje! Obie drużyny będą reprezentowały powiat na Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP, które odbędą się 24 września w Górowie Iławeckim.

 

Klasyfikacja generalna zawodów powiatowych:
- drużyny kobiece:
   1. OSP Złotowo
   2. OSP Wałdyki
   3. OSP Ławice
- drużyny męskie:
   1. OSP Lubstynek
   2. OSP Lubawa
   3. OSP Wałdyki
   4. OSP Wielowieś
   5. OSP Franciszkowo
   6. OSP Butowo
 Zawodnikom kibicowali m.in. Wicestarosta Marek Polański, Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Komendant Powiatowy PSP w Iławie st. bryg. Piotr Wlazłowski, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie st. kpt. Rafał Napiórkowski, Członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP dh Julian Lemiech, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Iławie dh Stanisław Kastrau, Dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie dh Maciej Jasiński.

galeriagaleriagaleria
galeriagaleria
powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4157489